28.04.2022

Eduinnolab Liikuri Roboaed korraldas #Nutikuu raames seminari "Robootika õuesõppes"

Koostöös Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumiga 28. aprillil Tallinna Liikuri Lasteaed korraldas seminari digivahendite ja robotite õuesõppes kasutamisest Tallinna lasteaedade õpetajatele.

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium on #EduInnoLab projekti aktiivne edendaja ning meie lasteaia koostööpartner robootika ideede levitamisel ja õppetegevuses rakendamisel.

Seminari programmis oli 8 erinevat töötuba ning TKVG õpetaja-haridustehnoloogi Ljudmilla Rozhdestvenskaja esitlus teemal "Varajane informaatika ja robootika: mäng või õppimisvahend". Töötubades oma meetodeid tutvustasid õpetajad Tallinna Liikuri Lasteaiast (Natalia Lebjodkina, Anna Kiviljova, Irina Jevdokimova, Angelina Ostapjuk, Jelena Volkova, Tatjana Suškevitš), Tallinna Lasteaed Kirsike (Jelena Kontse, Jekaterina Barsukova), Tallinna Mustakivi Lasteaed (Irina Oeselg, Irina Dobryakova), Tallinna Tondiraba huvikool (Jelena Kapp), Avatud Kool (Natalia Ivaništševa) ja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumi õpetajad (Irina Fomitseva, Julia Ratšinskaja).

Üritust külastasid õpetajad 27 erinevast lasteaiast, kolmest koolist ning ühest huvikoolist - kokku 110 osalejat.

Töötubade materjalidega saab tutvuda kaustas.

Vaata pilte meie galeriis.

Uudise rubriigid: