31.12.2021

Patsupaide jõulumatk koos peredega

Laupäeval, 11. detsembril 2021 kogunesid Patsupaide rühma lapsed koos peredega Harku metsa terviserajale, et veeta üheskoos lumine ja jõuluhõnguline matk Illimar Pilti juhendamisel. Enne matka algust võimlesid kõik ennast soojaks nii hüpates ja keksides kui ka käsi ja jalgu hoogsalt õhku lennutades. 
Rõõmsalt mööda rada kõndides said lapsed samal ajal erinevaid ülesandeid täita. Näiteks isade abiga puu otsas rippuda, suure puuoksa alt läbi pugeda, emade-isade näitlemisoskust hinnata ning kehakeelt ja häält kasutades nii sõjameesteks, matkajateks kui ka hobusteks kehastuda.
Loomulikult ei puudunud meie lõbusal talvisel matkal mäest alla kelgutamine ja liu pikkuste mõõtmine. Ühine matkapäev lõppes legendaarseid tokisaiu küpsetades, esimesi kingipakikesi jagades, maitsvat sooja teed juues, omavahel mõnusalt suheldes ning mõnusat lumeilma nautides.
Õpetajad tänavad kõiki peresid, kes ideega kaasa tulid ja leidsid võimaluse sellest vahvast päevast osa võtta! Soovime kõigile mõnusat aasta lõppu!


Patsupaide õpetajad

Uudise rubriigid: