20.04.2022

Eesti Koolitoidu Liidu infopäev lapsevanematele 07. mai

Meil on suur rõõm jagada Teiega teavet eesoleva infopäeva jagamiseks, mis toimub 07.05 algusega kell 10.00 veebis lapsevanematele ja peredele.

Infopäev on suunatud Eesti peredele, kus on muresid laste (õues)liikumises, -toitumises ja -söömisharjumustes. Infopäevale ootame kõiki huvilisi, aga eelkõige lastega peresid. 

Infopäevast:

Oleme koostöös teemaga haakuvate inimestega (Tagli Pitsi- toitumisekspert, Heili Heinaste-liikumisõpetaja, Siim Emajõe- suurpere näide ja Evelyn Esajas- koolitoidu valdkonna spetsialist)  ja soovime Eesti peredele tutvustada toitumist ning menüü koostamist koolis ja -lasteaias, anda näpunäiteid toitumisest ning püüame vastuse leida küsimusele, kuidas süüa? Oleme selles valdkonnas spetsialistid ja- praktikud, Infopäev on  meie vaatest ning muredest lähtuv, mida me igapäevaselt oma töös näeme ja kuuleme.

Lisaks on meiega ühinenud ka liikumisõpetaja, kes infopäeva jooksul viib pered nn õue, ehk me üheskoos paneme infopäeval aktiivselt liikuma ja kaasa mõtlema oma laste toitumisest ning liikumisest tervikuna. Viimasena liitub meiega üks suurpere, kes annab näpunäiteid, kuidas edendada toitumist ja liikumist suures peres. 

Infopäeva idee on alguse saanud murest, mida laste juures igapäevaselt oma töös näeme. Infopäeval edendame laste teadlikke valikuid toitumises ja -liikumises. Infopäev on kõigile osalejatele tasuta. 

Infopäeva sisendiks meile ja väikene küsitlus peredele on siinhttps://admin.tai.ee/poll/index.php/936765?lang=et

Infopäevale registreerimine on siinhttps://forms.gle/zxTepba28m2mCGdb9

Infopäeva reklaam FB sotsiaalmeedias on siin: https://www.facebook.com/events/923079281618250

Ikka head ja püsime terved

Lugupidamisega

Eesti Koolitoidu Liit

Mob: (+372) 5596 0194

E-mail: eestikoolitoit@gmail.com

Uudise rubriigid: