Tallinna Magdaleena Lasteaia sündmused

Õppeaasta ürituste info 2018/2019 õppeaastal

Õppeaasta ürituste plaan on pidevalt täienev          

                   

APRILL - südamekuu 2019

Ühisüritused:

1.04-5.05.2019     tervisliku toidu nädal

1.04 kl 10.00         Puhhi rühma teatrietendus

3.04 kl 10.00        SMUUTIKONKURSS saalis (kõik rühmad, juhtkond)

8-12.04.2019        füüsilise tervise nädal – nädala teemaks

8.04 kl 10.15         teater „Terves kehas terve vaim“ (2,50)

9.04 kl 10.00        Haraka Lasteaia etendus

10.04                    SALATIPÄEV – salati valmistamine rühmades

10.04 kl 10.30       Muumi rühma teatrietendus

11.04 kl 9.15/9.30 Hommikuvõimlemine aed/sõim (Triin ja Katrin)

15.-18.04.2019      emotsionaalse tervise nädal

16.04                    PILDISTAMINE

16.04 kl 11-12.00  Puhhi rühm Kullatera Roboaias – Bluebot käsulugeja

17.04 kl 10           Laulupäev Lotte lasteaias (3 last ja Liilia)

18.04                   Lihavõtte hommik rühmades (Jänes porganditega)

22.-26.04.2019     sotsiaalse tervise nädal 

23.04 9.30            Nutiaed – robootikahommik (vähemalt 3 tegevust aiale)

24.04 10.00          Nutisõim – robootikahommik (3 eri tegevust sõimetele)

24.04 kl 10.30      Eurovisioon Sipsiku Lasteaias (7 last ja Liilia)

30.04 kl 10.15       Volbripäev - nõiaetendus saalis

 

Personal:   2.04, 16.04, 30.04 töökoosolekud

17.04 kl 9.30 Sipsiku õpetajate avatud tegevus

 

 

Koolitused:

08.04 kl 13.15-15.00 Ozobot/Blue Bot/Roboaed Kullateras (Katrin)

8-9.04         Õpetaja kui suhtleja (Marika)

23.03 kl 13.00-16.00 Liiklusreguleerija koolitus (osalejad meilis kirjas)

24.04          Juhtide nõupidamine (Elen, Anneliis)                 

25.04          Samm-sammult koolitus (Pille ja Mare)

26.04 kl 9.00-15.00  Animatsioonikoolitus ( Katrin)

MÄRTS 2019

Ühisüritused:

T 5.03 kl 10.00-12.00 „Eesti keele kaunis kõla“ eelvoor Hopneri   majas (Puhh, Krõll – 3 last)

T 5.03 Vastlapäev – rühmades

14.03 kell 10.00 Emakeelepäev – Krõlli rühma teatrietendus

21.03 kell 10.00-12.00 Kesklinna koolieelikute spordipäev TLN spordihallis (Puhh, Liilia)

Rühmade teatrietendused:

26.03 kell 10.00 Pöial-Liisi / Sipsik

27.03 kell  10.00 Mutionu/Muumi

Puhh?

 

Personal:  

T 5.03 kl 13.30 Projektikuu kokkuvõte

E 11.03 kl 13.30 Arendusmeeskonna koosolek

K 13.03 kl 18.30 Uisutama Harju tn Uisuplatsile

T 19.03 kl 13.30 Koosolek/arendusmeeskonna koosolek (vajadusel)

K 26.03 kl 13.30 Pedagoogiline nõupidamine

AVATUD TEGEVUSED: Mutionu, Pöial-Liisi õpetajad

 

Koolitused:

K 6.03 Persona Dolls (Heli ja Katrin)

K-N 13-14.03 Mentorlus –arengut toetav koostöö (Anneliis)

VEEBRUAR 2019

Ühisüritused:

T 5.02 kl 10:00 Teatrietendus „Mina ja mina“ Sussiteater (2,20)

N 14.02 kl 10:00 Luulehommik saalis

L 16.02 kl 11:00 – 12:00 Kelgulaupäev Nõmmel (kõik lapsed peredega)

LASTEAIA 25. SÜNNIPÄEVA NÄDAL  18.02-22.02.2019

E 18.02 kl 10:30 Suusabuss (Krõll ja Puhh)

T 19.02 kl 10:00 Lasteaia sünnipäevapidu lastele

T 19.02 Lasteaia sünnipäeva tähistamine koos vanematega:

16:00 Muumi + Mutionu; 16:30 Krõll + Sipsik; 17:00 Puhh + Pöial-Liisi

K 20.02 kl 13:30 Sünnipäeva aktus külalistele

N 21.02 kl 9.15 Väljasõit Viimsi RMK „Talve võlu ja valu“ (Puhh, Krõll)

R 22.02 Kl 10:00 Saalis Eesti Vabariigi 101. aastapäeva aktus

T 26.06 kl 10:30 Suusabuss (Krõll ja Puhh)

K 27.02 kl 10:00 Uisutund Tondiraba jäähallis (Puhh)

Personal:  

T 19.02 kl 19:00 Kesklinna traditsiooniline haridustöötajate vastuvõtt Lennusadamas (Tallinna Kesklinna vanem)

R 22.02 kl 19:00 teenindava töö tegijate vastuvõtt Eesti Vabariigi 101. sünnipäeva puhul Lennusadamas (Tallinna Linnavolikogu esimees)

Koolitused:

K 13.02 Juhtide nõupidamine Tondiraba huvikoolis (Elen, Anneliis)

E-T 25-26.02 Õpetaja kui suhtleja - õppimist toetava suhtlusruumi loomine (Marika)

          

DETSEMBER 2018

Ühisüritused:

1. advendi tähistamine:

  • E 3.12 kell 9.45 teater „Sinisaba jõulud“ pilet 2,5 eur
  • K 5.12 Advendikontsert pilet 1/2 euri

(kl 9:30 sõimerühmad, KL 10:00 aiarühmad)

2. advendi tähistamine:

  • T 11.12  Päkapikumatk - sportlik üritus sõime- ja aiarühmadele
  • 12.12 Puhhi rühma väljasõit Kurtna Jõulumaale

3. advendi tähistamine

  • Jõululugu 17.12 kell 10:00 saalis (aiarühmad)

Jõulupeod

Teisipäev, 18.12     

Kell 10:00        Pöial-Liisi

Kolmapäev, 19.12

kell 16.00 Mutionu

kell 17.00 Krõll

Neljapäev, 20.12

Kell 16:00 Sipsik

Kell 17.00 Muumid     

Personal:   12. 12 kell 19.00 Jõulupidu KGB muuseumis

Koolitused:

  • 12.12 Haridusameti konverents (Elen, Anneliis, Katrin)
  • E-K 17-19.12 Eelkoolipedagoogika (Uve)

NOVEMBER 2018

Ühisüritused:

  • E  5.11-23.11 Kunstitööde näitus all koridoris/saalis
  • Isadepäeva peod

Teisipäev, 6.11            

kell  9:00 Pöial- Liisi (pudruhommik ja muusikatund)

kell  17:00 Puhh

Kolmapäev, 7.11

kell 16:00  Mutionu

kell 17:00   Krõll

Neljapäev, 8.11

kell 8:45  Sipsik (pudruhommik ja muusikatund)

kell 17:00 Muumid

  • R 9.11 Mardipäeva hommik (Puhh jookseb rühmadesse marti)
  • K 21.11 kl 16:00-18:00 Kadripäevalaat
  • N 22.11 Kadripäeva karneval:  kl 9:30 sõimerühmad, kl 10:15 aiarühmad

Õpetajatele:   Krõlli rühma õpetajate avatud tegevused

Koolitused:

  • E 5.11 Projektõpe (Ingrid, Maria, Pille, Anneliis)
  • 15-16; 29-30.11 Avatud algus: valik retsepte mitmekultuurilise lasteaia kujundamiseks (Elen, Anneliis)
  • T-K 20-21.11 Mentorlus – Arengut toetav koostöö (Anneliis)
  • T 13.11 kl 13.00-15.00 „Uut lasteraamatutest“ (Marika, Marge)
  • E-T 19-20.11 Supervisoon õpetaja töös (Ly, Triin)
  • E-K 26-28.11 Eelkoolipedagoogika (Uve)

OKTOOBER 2018 

Ühisüritused:

E 1.10 Muusikapäeva tähistamine saalis vt uudist

  • Kl 9:30 Sipsik ja Pöial-Liisi
  • Kl 10:00 Mutionu, Muumi, Krõll, Puhh

E 1.10 kl 17:00 Hoolekogu koosolek

N 4.10 kl 15.45 Nipitiri nukuteater „Võluleib“ (2,50.-)

T 9.10 kl 9:30-12:15 Matk-„Sügis linnas ja metsas“ (Krõll, Puhh)

K 10.10 kl 11.30 Jäätmealane õppepäev saalis (Puhh)

K 24.10 kl 10.00 Tulest targem õppepäev saalis (Puhh)

T 30.10 kell 11.00 Külas kiirabiauto ja meeskond (Puhh)

K 31.10 kell 9.15 Matk Muraste looduskooli Kiki projekti raames (Puhh)

Fotode näitus „Naeratus kodumaale – mis mind rõõmustab“

Õpetajatele:

  • T 2.10 kl 13:00 Lendliis õppevahendite tutvustus ja müük
  • T 2.10 kl 14:00 Õpetaja abide vastuvõtt
  • K 3.10 kl 18.30 Õpetajate päeva tähistamine bowlingus
  • R 12.10 Eesti Rahva Muuesumi külastus (Maarja, Pille, Liilia)

Koolitused:

  • K-N 3-4.10 Mentorlus – Arengut Toetav Koostöö (Anneliis)
  • E 8.10 Muukeelse lapse keelelise arengu toetamise praktika lasteaiarühmas (Katrin)
  • R 12.10 LEGO WeDo 2.0 baaskoolitus (Katrin)
  • T-K 16-17.10 Supervisoon õpetaja töös (Ly ja Triin)
  • 29.31.10 Eelkoolipedagoogika (Uve)

Lehekülge haldab:

Anneliis Hindreus, direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal

Tel 656 14 69, e-post: oppealajuhataja@magda.edu.ee

 

 

Viimati muudetud: 08.04.2019