06.10.2021

Kuldkalakesed osalesid Kõrvitsakampaanias 2021

Sellel aastal kuulutas Tallinna Loomaaed välja järjekordse kõrvitsakampaania, mille eesmärgiks on koguda loomaaia asukatele maitsvat sügist andi.

Kuna eelmise aasta kampaania oli niivõrd edukas Kuldkalakeste seas, siis otsustasime ka sel aastal anda oma väikese panuse, et loomaaia elanikud saaksid maiustada ka meie toodud aiasaadustega.
Kuna loomaaed on muutumas, siis selle aasta kogumiskampaaniat viidi läbi teisiti ning väiksemas mahus kui eelmine aasta.  Sel korral oodati headelt inimestelt rohkem õunu, peete ja porgandeid, sest ehitustööde tõttu on loomaaia söödaladude ning ka kõrvitsate hoiustamise tingimused väiksemad kui eelnevalt.
Kampaania raames kogusime loomaaia elanikele suuremaid ja väiksemaid kõrvitsaid ning hulganisti mahlaseid õunu. 04. oktoobril sai meie väike panus loomaaeda üle antud ning sellele järgnes vahva loomaia külastuskäik, kus lapsed said uudistada kelle koduks on üldse loomaaed. Lapsed nägid jääkaru, vees mõnulevaid hülgeid, lustakaid ahve ning kirsiks tordil oli kindlasti laste loomaaed, kus lapsed said lähemalt tutvust teha nii jänestega kui ka kitsekestega.
Suur aitäh Kuldkalakestele ja nende peredele, kes osalesid kõrvitsakampaanias!

Uudise rubriigid: