29.11.2019

Naerulinnud külastasid Päkapikkude Salakontorit 2019

Reedel, 29.novemberil, külastasid Naeulindude rühma lapsed Päkapikkude Salakontorit.

Neljapäeval, 28.novembril, said Naerulindude rühma lapsed toreda kirja päkapikk Pepelt, kes kutsus neid külla päkapikkudele.  Päkapikkude Salakontorisse sõitsime bussiga, hea et bussijuht teadis õiget aadressi ;)

Meile tuli vastu Jõulumemm. Alles peale salasõna ära arvamist, pääsesime me Päkapikkude Salakontorisse. Seal ootasid meid veel Päkapikk Täht ja Päkapikk Kaja. Nad tutvustasid meile oma tööd, jutustasid toredaid lugusid Jõuluvanast ja põhjapõdrast, laulsime ja tantsisime, koos aitasime Jõuluvanale välja valida lipsukanga ja Jõulumemmele põllekanga. Päkapikk Kajaga meisterdasime toredad jõuluehted- puust lipsud. Lipsud pidid olema sel aastal kõige populaarsemad jõulukaunistused. Need tuli enne kaunistamist liivapaberiga siledaks poleerida, et ükski pind näppu ei torkaks. Kuna päkapikkude salakontori aadress on salastatud, siis jagasid päkapikud meile võlukomme, ikka selleks, et lapsed saladust välja ei lobiseks. Seepärast ärge hakake muretsema kui laps tänasest väljasõidust midagi ei mäleta ;)
Kahjuks Jõuluvana me ei kohanud, sest tal on kiire aeg ja palju tegemist. Aga ta võttis meiega interneti teel ühendust ja soovis kõigile ilusat jõuluaega!
Meil oli väga tore päev "Päkapikkude Salakontoris" :)

Rohkem pilte leiab siit. 

Uudise rubriigid: