31.03.2021

Sipsikute rühma videosild Sloveeniasse

"Kuigi sel kevadel tundub, et maailm liigub justkui vaiksemalt ja piirangute tõttu enam inimesi eriti ei näe, siis kinnitame teile, et elu seisma pole jäänud. Täna toimus Tallinna Meelespea Lasteaia Sipsikute rühma ja Sloveenia Oš Kidritcevo lasteaia Siilikeste rühma vahel tore virtuaalne kõne. Lapsed kohtusid Say Hello projekti raames ja toimus juba teine veebikohtumine, mille seekordseks teemaks oli "Mina ja minu pere".

Lapsed tutvustasid vastastikku valminud kunstitöid, kordasid üksteise järel eesti ja sloveenia keeles sõnu (isa, ema, vend, õde, poeg, tütar) ning kuulasid üksteise muusikalisi etteasteid. Rõõm oli väga suur ja see pakatas laste säravatest silmadest ja ohtratest lehvitustest üksteisele.

Meil on siiralt hea meel, et saime projekti teise veebikohtumise ära teha, kuna homsest läheb Sloveenia lasteaed distantsõppele, kuna riigis kehtestatakse eriolukord.

Soovime kõigile lastele ja peredele rahulikku kevadeaega, palju tervist ja head energiat! Loodame olukorra normaliseerudes juba peagi taas oma armsa Sipsikute perega ühiselt lasteaias kohtuda!"

Rohkem pilte leiab SIIT

 

Uudise rubriigid: