10.05.2021

Tallinna Linnavalitsuses on avatud Mustamäe lasteaialaste emadepäeva näitus

Maikuu teisel pühapäeval tähistatakse Eestis emadepäeva. Selle ilusa tähtpäeva puhul valmistasid Mustamäe linnaosa lasteaedade lapsed oma emmedele ja kõikidele tallinlastest emadele toreda kingituse: suure hoole ja armastusega käsitsi valmistatutud liblikate näituse, mida avati Tallinna Linnavalitsuses reedel, 7. mail.

Mustamäe Linnaosa Valitsuse toel otsustasid Mustamäe lasteaiad sel aastal õnnitleda kõiki emasid emadepäeva puhul suure laste kunstinäitusega Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) näituseakendel.

„Mustamäe lasteaedade lapsed kingivad kõikidele Tallinna emadele emadepäeva puhul suure liblikate kunstinäituse. Näituse teema valik ei olnud juhuslik. Liblikad on ühed ilusamad olendid maailmas. Ent mitte ainult. Paljudes kultuurides tähistavad liblikad armastust, õrnust, lootust, uue algust ja valmidust muutusteks. Meie kliimas on liblikad kindlasti ka ühed oodatumad hiliskevade ja suve kuulutajad,“ rääkis Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

See näitus on kaunis ja sümboolne kingitus, millega Mustamäe lasteaialapsed soovivad kõikidele emmedele palju õnne emadepäevaks ning kõikidele tallinlastele rõõmsat ja lootusrikkast suveootust.

Näituse valmistasid ette

Tallinna Allika Lasteaed
Tallinna Lasteaed Delfiin
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Tallinna Lasteaed Kikas
Tallinna Lasteaed Mooniõied
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Tallinna Lasteaed Sinilind
Tallinna Lasteaed Vesiroos
Tallinna Lasteaed Õunake
Tallinna Lepistiku Lasteaed
Tallinna Liivaku Lasteaed
Tallinna Männi Lasteaed
Tallinna Rõõmupesa Lasteaed
Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tallinna Tammetõru Lasteaed
Tallinna Tähekese Lasteaed

„Mustamäe Linnaosa Valitsus tänab kõiki andekaid noori kunstnikke ja nende juhendajaid. Laste entusiasm ja meisterlikkus ületasid kõik meie ootused. Linnaosavalitsus sai näituse korraldamiseks mitusada liblikat, üks kaunim kui teine. Ja nad kõik ei mahtunud ära isegi Tallinna Linnavalitsuse suurtele näituseakendele. See tähendab aga seda, et me korraldame veel ühe näituse Mustamäel!“ kommenteeris linnaosavanem.

Mustamäe tublide lasteaialaste näitus kaunistab - selle andekate autorite, nende emade, perede, sõprade, juhendajate ja kõikide tallinlaste rõõmuks - Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 7. maist kuni juunikuuni.

Tere tulemast vaatama!

Tallinna 40 Allika lasteaed Tallinna Lasteaed Delfiin Tallinna Lasteaed Kikas Tallinna Lasteaed Mooniõied Tallinna Lasteaed Pallipõnn Tallinna Lasteaed Sinilind Tallinna Lasteaed Õunake Tallinna Lepistiku Lasteaed Tallinna Liivaku Lasteaed Tallinna Männi Lasteaed Tallinna Rõõmupesa Lasteaed Tallinna Tammetõru Lasteaed Tallinna Tähekese Lasteaed

Uudise rubriigid: