11.02.2021

Mürakaru lasteaia rühmade tegemised.

Algava aasta esimene kuu on lasteaias märkamatult möödunud ja toome välja rühmade tegevused ning toimetused.

Mängukarud tutvusid terve jaanuari kuu erinevate ametitega. Kõige enam pakkus lastele huvi teadlase elukutse. Prooviti ka ise mõned katsed järgi ning jõuti järeldusele, et küll see teadlase töö on põnev. Samuti ka robootika- robotite abil said selgeks kõik elukutsed ning nende töövahendid.

ametid.jpg

katse.jpg

Õnnekarude rühma projekti idee “Emotsioonid” sündis õpetajatel sügisel vanematega vestlustel läbi viies, soovisid vanemad emotsioonidest rääkimist.. Projekti läbiviimise jooksul liitusid meie rühmaga KIUSAMISEST VABAKS lillad karud. Karudega tehti erinevaid tegevusi. Lapsed said uusi teadmisi kuidas erinevate tunnetega toime tulla ja mida teha kui mingisugune tunne peale tuleb. Lastega sai üheskoos tehtud erinevaid kunstitegevusi mis lastele kõik meeldisid.

collageaa.jpgcollage.jpg

Jaanuaris nautisid Kallikarud talveilmasid ja tegutsesid usinalt õues

Jaanuar õige2.jpg

Nutikarude uus aasta on alanud hoogsalt ! Jaanuari kuu eesmärgiks oli, et laps esitab küsimusi, väljendab oma soove, vastab täiskasvanu küsimustele. Kõne hakkab järjest paremini välja tulema väikestel Nutikarudel ! Vaatlesime leevikest ja rasvatihast ning meisterdasime neid. Samuti jätkame ka eelmisel poolaastal alustatud teemadega – kätepesu, riietumine ja õues kõndimine.

linnud.jpg

Rõõmukarude rühma laste projektiks oli "Talverõõmud", mille raames uuriti jääd, lund ja tehti erinevaid katsetusi. Loomulikult räägiti ka talve sportlikest tegevustest milleks on kelgutamine, suusatamine ja uisutamine. Joonistati ja meisterdati palju pilte, mis kujutavad talve ning selle vahvaid tegevusi.  Toredaks ettevõtmiseks oli ka üks vahva jäätisetegu ja logode loomine.

1610438950752704-1.png1611227260544099-0.png1611312998737303-2.png

Uudise rubriigid: