02.12.2021

Juba üsna varsti on käes aasta oodatuim perepüha – jõulud!

Ning miski ei tekita jõulutunnet paremini, kui siirad ja helged lastejoonistused ja pühadesoovid.

Ja see tähendab, et kätte on jõudnud meie kauaoodatud Mustamäe koolide algklassiõppilaste jõulujoonistuste konkursi aeg!

Selle aasta konkurss püstitab osavõtjate arvuga uue rekordi – oleme saanud kokku 434 joonistust! Võrdluseks: eelmisel aastal laekus ca. 260 tööd.

Mis te arvate, miks on meie jõulujoonistuste konkurss nii populaarne? Meil on kolm vastust ning need on kõik õiged!

1. Mustamäel elab väga palju andekaid noori kunstnikke.
2. Konkursi võidutööst valmib Mustamäe Linnaosa Valitsuse traditsiooniline jõulukaart, mis jõuab igasse Mustamäe postkasti!
3. 27-st konkursi parimast tööst pannakse kokku kunstinäitus, mis kaunistab – noorte kunstnike, nende perede, õpetajate ning kõikide tallinlaste rõõmuks – Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 15. detsembrist 2021 kuni 31. jaanuarini 2022.

Nagu meie konkurssidel tavaks, selgub ka selle jõulujoonistuste konkursi rahvalemmik avaliku rahvahääletuse tulemusena siinsamas Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel!

Head mustamäelased, toetage meie andekaid noori kunstnikke! Vaadake meie Mustamäe koolide algklassiõpilatse joonistuste galeriid, hääletage oma lemmikute poolt (hääletada saab nii mitme töö poolt, kui süda ihkab!) ning aidake meie linnaosa tublid lapsed võidule!

Hääletada meeldinud jõulujoonistuste poolt saab tänasest kuni kella 12.00ni (keskpäevani) kolmapäeval, 8. detsembril.

Soovime edu noortele kunstnikele ja rõõmsat pühadeootust kõikidele mustamäelastele!

Mustamäe Linnaosa Valitsus

 

Uudise rubriigid: