25.05.2020

Lastekaitsepäeva loos!

Esmaspäeval, 1. juunil tähistame lastekaitsepäeva ning Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldab selle tähtsa päeva puhul põneva online programmi, kust leiavad tegevust nii väiksemad lapsed kui noorukid!

Terve päev on täis põnevaid üritusi: saate näpud jahuseks vareenikute valmistamise töötoas, vaatate kaasahaaravat showd „Teaduse imed“, lahendate auhinnalist viktoriini ja meisterdate. E-lastekaitsepäevale paneb väärika punkti „Around the Sun“ online kontsert! Kõike seda täiesti tasuta Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel!

Tähelepanu! See pole veel kõik. Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldab lastekaitsepäeva puhul loosi ja paneb auhinnaks välja kolm kingitust! Kolm õnnelikku saavad meilt ühise perepileti loomaaeda, botaanikaaeda ja loodusmuuseumisse! Selline ühine perepilet kehtib tervelt aasta ja võimaldab ühekordse sissepääsu nii loomaaeda, botaanikaaeda kui loodusmuuseumisse. Peale kõigi kolme looduskeskuse külastamist saab seda piletit nutikalt taaskasutada – pääse on trükitud seemnepaberile ning selle saab mulda istutada. Seemnepaberist sirguvad kaunid põllulilled: meelespead, moonid ja karikakrad!

Kui soovid teha oma perele lastekaitsepäeva puhul toreda üllatuse ja võita üks kolmest auhinnast, siis selleks ei ole vaja teha midagi muud, kui olla Mustamäe Linnaosa Valitsuse sõber Facebookis (pane LIKE 👍 Mustamäele), jagada seda postitust Mustamäe Linnaosa Valitsuse e-lastekaitsepäeva programmiga ning kirjutada kommentaaridesse, kellega kavatsed auhinda jagada.

Ning juba tuleval esmaspäeval võibki Fortuna naeratada just Sinule! 😉

Kaunist kevadet soovides

Teie MLOV

Uudise rubriigid: