02.09.2021

Mustamäe sõidab uus ekspressbussiliin nr 64

Ühistranspordiühendus Mustamäe ja Ülemiste ärilinnaku ning Mustamäe ja Haaberstiga on äsja muutunud märgatavalt mugavamaks: selle kuu algusest sõidab marsruudil Väike-Õismäe – Mustamäe - Tallinna Ülemiste ärilinnak uus ekspressbussiliin nr 64.

Bussiliin kulgeb Õismäe teelt Ehitajate tee kaudu Tammsaare teele ja sealt edasi Järvevana teed pidi Suur-Sõjamäe, Ääsi, Valukoja ja Lõõtsa tänavatele.

Ekspressbussiliin töötab tööpäeva tipptundidel, täpsemalt kell 6–11 hommikul ja kell 15–20 pärastlõunal ja õhtul. Väljumiste intervall on 16–18 minutit. Liini hakkab teenindama viis madala sisenemisega normaalbussi.

Buss peatub teel Väike-Õismäelt Ülemiste poole Väike-Õismäe parkla, Väike-Õismäe, Rukkilille, Meelespea, Sinilille, Karikakra, Meistri, Autobussikoondise, Lakiotsa, Mustamäe tee, Sipelga ja Retke tee peatuses.

Ülemistel peatub bussiliin Ülemiste jaama, Dvigateli, Kaubajaama, Valukoja, Lõõtsa ja veel kord Dvigateli ja Ülemiste jaama peatuses.
Teel Ülemistelt Väike-Õismäe poole peatuvad liini bussid, Retke tee, Sipelga, Mustamäe tee, Karjavälja, Lakiotsa, Autobussikoondis, Meistri, Karikakra, Sinilille, Meelespea, Rukkilille, Väike Õismäe ja Väike-Õismäe parkla peatuses.

Sõiduplaaniga, sealhulgas liini liikumistee ja peatustega, on võimalik tutvuda Tallinna linna veebilehel: transport.tallinn.ee.

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Uudise rubriigid: