29.11.2021

Nagu te teate, teostavad Mustamäe Linnaosa Valitsuse spetsialistid pidevalt tänavakoristuse kvaliteedi kontrollreide meie linnaosas.

Täna hommikul tegime pistelist kontrolli linnaosa tänavakoristuspartneri Eesti Keskkonnateenused AS lumekoristustehnikale, et vaadata üle lepingupartneri võimekus.

Tänavakoristuse kohustus ja kvaliteedistandardid on paika pandud linnaosavalitsuse ja koostööpartneri lepingus, ent teadagi - kohustusi saab täita ainult siis, kui on olemas vastav tehnika.

Head mustamäelased, me üritame hoida teid kursis linnaosavalitsuses toimuvaga ja nii kirjutasime siinsamas Facebookis peale 3. novembril Eesti Keskkonnateenused AS-i esindajatega toimunud koosolekut, et leppisime koostööpartneriga kokku, et Mustamäele lisatakse sel talvel lumekoristustöödeks 3 masinaühikut, st kokku puhastab meie linnaosatänavaid sel talvel varasema 6 lumekoristusmasina asemel 9. Ikka selleks, et talv ei tuleks ootamatult.

Tänase kontrollvisiidi käigus vaatasime üle Eesti Keskkonnateenused AS masinapargi ning peab tunnistama, et paar lumesahka oli veel poes komplekteerimisel ning osal lumetõrje sõidukitel puudus navigeerimisseade, mis aitab Mustamäe Linnaosa Valitsusel jälgida reaalajas tööde kulgu. Puudused lubati likvideerida järgmiseks nädalaks. Lubame, et lähme kohale ja vaatame üle.

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Uudise rubriigid: