14.05.2018

Eelinfo 14.–20. mai

Esmaspäev, 14. mai
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib linnaosa juhtkonna koosolekut.

9.30 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nõupidamisel linnaosa vanema asetäitjatega.

9.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson juhib Haabersti Linnaosa Valitsuse osakonnajuhatajate ja allasutuste juhatajate töönõupidamist.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haridusameti esindajatega.

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb nädalaplaani nõupidamisel.

10:00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Keskkonnaametiga

10.15 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis annab Pääsküla gümnaasiumis 11. klassidele loengu „Tööõiguse ABC“.

11:00 Abilinnapea Eha Võrk juhatab nõupidamist Linnavaraametiga.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Kultuuriameti esindajatega.

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson tutvub linnaosa heakorraga.

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb nõupidamisel Tervise Arengu Instituudi esindajatega.

12.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli arutab EV100 tähistamist Pirita Vaba Aja Keskuse juhatajaga.

13.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tänab kunagise RR Algatuskeskuse liikmeid 30 aasta möödumise puhul keskuse loomisest mälestuskivi juures Kuhlbarsi tn 1.

14.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Tallinna visuaalse identiteeti tutvustaval koosolekul.

14:00 abilinnapea Eha Võrk osaleb Linnavalitsuse kabinetinõupidamisel.

14.30 Nõmme linnaosa vanema Grete Šillise nõupidamine linnaosavanema asetäitjatega.

15.00–18.00 Kodanike vastuvõtt Mustamäe linnaosa valitsuses.

15.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Haabersti linnaosavanema Marek Jürgensoniga.

16.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Lõuna-Korea delegatsiooni esindajatega.

16.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson kohtub Tanuma tänava liikluse küsimuses Tanuma tänava elanikuga.

18.00 abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Rahvusvahelise Punase Risti päeva vastuvõtul

18.00 Mustamäe linnaosas Kultuuriköök82-s loeng-vestlusring „Teadlik lapsevanem, õnnelik laps“. Lektor pereterapeut Küllike Lillestik.

18.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Tallinna Päeva kontserti „Tervitustega Lõuna-Koreast“ Estonia kontserdisaalis.

19.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab Hopneri maja lastevanemate koolis osalejaid.

 

Teisipäev, 15. mai

Tallinna päeva 2018 programm

9.00   Eesti peaministri ja Tallinna linnapea sümboolne kohtumine Lühikese jala väravatorni juures

9.00   Hommikuorienteerumine noortele – Tallinna Linnahalli ees

9.30   Pidulikule istungile kogunevad Tallinna aukodanikud, antakse üle vapi- ja teenetemärgid.

12.00 Tallinna päeva avamine: esinevad Kaitseliidu Tallinna Maleva orkester ja Tallinna

          Raekoor, linnrahvale magus üllatus – Raekoja plats

12.00 Kadrioru lastemuuseum Miiamilla kutsub osalema Eesti ajaloos – Kadrioru

          lastemuuseum MiiaMilla

13.30 Fotonäituse „Enne ja nüüd“ avamine – Vabaduse väljak

14.00 Tallinna õpilaste kingitus Eestile: suur ühislaulmine "Meie siin" – Vabaduse väljak

15.00 Matk Mustjõe rohealal – kogunemine Paldiski mnt 80g

15.30 Busani lastekoori (Lõuna-Korea) kontsert – Vabaduse väljak

16.00 Fotoretk Lasnamäel – kogunemine Pae parki

16.30 Noortebändide kontsert: Fuqtual, Up the Sky, 3ainsus – Vabaduse väljak

17.00 Suurtükk Punane Lõvi tagasi Tallinnas! – Taani kuninga aed

17.30 Ansambel Girls in Pearls – Vabaduse väljak

18.00 Fotoretk Lasnamäel – kogunemine Ümera 35

18.45 Toompea jooks – start Kiek in de Köki juures

19.00 Kontsert „Sajand muusikas“ – Alexela Kontserdimaja. Piletid müügil Piletilevis

 

 

8.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab tulbad linlaste arvamuste kogumiseks Kesklinnas (Foorumi, Estonia teatri ja Viru väravate lähistel).

10:00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osaleb Paepargi III rahvajooksu koosolekul koos Sparta ja Staminaga

11.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson külastab Tallinna päeva raames Haabersti koole.

11.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis osaleb EV100 raames toimuval linnaosa lasteaedade lilleistutamisel.

12.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub kodanikuga.

12.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet pakub Tallinn päeva puhul Vabaduse väljakul kringlit.

13.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Tallinna päevale pühendatud fotonäituse „Enne ja nüüd“ Vabaduse väljakul.

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Tallinna kooliõpilaste ühislaulmise Vabaduse väljakul.

14.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe käivitab Kotkapoja haljasala purskkaevu.

16.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel kaasamisnõunikuga

16:00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitjad Indrek Ahlberg ja Manuela Pihlap osalevad linnaosakogu koosolekul

16.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa  valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 124 hoovis.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb ühistranspordi infotunnis.

17.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab Kristiine linnaosa emadepäeva kontserdi Tallinna Tööstushariduskeskuse saalis (Sõpruse pst 182). Esineb Marek Sadam. Sissepääs tasuta.

17.30 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb linnaosa valitsuse vabaõhukontoris Õismäe tee 100 hoovis.

18.45 Kesklinna vanem Vladimir Svet annab Kiek in de Köki juures stardi teatejooksule „Toompea 18.45“.

19.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb kepikõnni välitreeningul Veskimetsa ja Mustjõe asumis. Kogunemiskohaks on Kõrgepinge ja Veskimetsa tänavate ristumiskoht.

Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats osaleb „Tallinna päeva“ üritustel.

19.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe osaleb esimesel kepikõnni välitreeningul Veskimetsa ja Mustjõe asumis. Kogunemiskohaks on Kõrgepinge ja Veskimetsa tänavate ristumiskoht Haaberstis. Treeninguid korraldab Haabersti linnaosa valitsus. Treeninguid toetab Kristiine linnaosa valitsus. Treeningud on osalejatele tasuta.

 

Kolmapäev, 16. mai

10.00 Mustamäe linnaosa eakatele KINO 65+ Mustamäe Apollo Kinos, film „Juured“.  Tervitab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

10.00 Linnavalitsuse istung

10.30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Linnavaraametiga.

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb ettevõtlusteemalisel nõupidamisel abilinnapea Aivar Riisalu juures.

11.00 Haabersti lasteaedade miniolümpia kergejõustikus Pääsusilma lasteaia õuealal (Järveotsa tee 51). Osalejaid tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

11.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

11.00 Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe avab Kristiine linnaosa koolieelsete lasteasutuste Maisimmani Eesti Vabaõhumuuseumis Sassi – Jaani talu õuel (Vabaõhumuuseumi tee 12).

11:45 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Tammsaare pargi kohviku lepingu sõlmimisel Solarise pressikeskuses.

12.00 Linnavalitsuse istungi järgne pressikonverents Tallinna pressikeskuses (Estonia pst 9, IV korrus, SOLARIS).

12:00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb Tallinna Linnavalitsuse pressikonverentsil

12:30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb AS Tallinna Tööstusparkide nõukogu koosolekul.

12.30 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb nimetunnistuste üleandmisel Raekojas

13:00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Linnavaraameti esindajatega.

13:30 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel nõunikuga

14:00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb Varraku nõupidamisel Tallinna linnavolikogu esimehe Mihhail Kõlvarti ja abilinnapea Vadim Belobrovtseviga.

14.00 Vanalinna Hariduskolleegiumi etendus Haabersti Sotsiaalkeskuses (Õismäe tee 24).

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub abilinnapea Eha Võrguga Tondiraba ujula kavandamise küsimustes.

15.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Punase Risti toidupakkide jagamisel

17.00 Töönõupidamine seoses 2. juunil toimuva vabaõhuüritusega „Hoovi Häng“, juhatab Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

17.00  Kesklinna vanem Vladimir Svet osaleb Endla lasteaia aiafestivalil.

17.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev annab Raekojas kätte Kristjan Raua nimelised preemiad.

17.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Tallinna asumiseltside esindajatega.

Osalejaid tervitab Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson.

18.00 Kepikõnnitreening Männi pargis.

18.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab linnaosa korteriühistute infotunni.

 

Neljapäev, 17. mai

8.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet tervitab eakate ekskursioonil osalejaid.

9.00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Indrek Ahlberg osaleb Lasnamäe linnaosa Sotsiaalkomisjoni koosolekul

9.00 Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats esineb 53. keskkoolis loenguga „Meie Mustamäe“.

10.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub eelregistreeritud kodanikega.

11.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet allkirjastab koostööleppe politsei ja asumiseltsidega.

11.00 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel linnapea Taavi Aasaga.

12.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub Spordi ja Noorsooameti esindajatega.

12.00 Mustamäe koolilaste luulefestivali „Meie riigil on sünnipäev“ lõpetamine Mustamäe Avatud Noortekeskuses. Tervitab linnaosa vanem Lauri Laats.

12:30 Abilinnapea Eha Võrk osaleb nõupidamisel Kesklinna linnaosa vanema Vladimir Sveti ja Linnavaraameti esindajatega.

13.00 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb Tallinna Hoolekande Keskuse sünnipäeval avakõnega

13.00 Mustamäe eakate nõukogu valimised, juhatab linnaosa vanem Lauri Laats.

13.00 Abilinnapea  Züleyxa Izmailova osaleb Päikesejaama avamisel Tallinnas Paldiski mnt 48a

14.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb Haabersti Sotsiaalkeskuse ringijuhtide ümarlaual Haabersti Sotsiaalkeskuses.

16.00 Linnavolikogu istung

16.00 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis kohtub Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtseviga.

17.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli osaleb Pirita lasteaedade spordipäeval.

17.30 Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis õnnitleb Nõmme noortemajas Eesti noortemeistreid kabes.

19.00 Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgenson osaleb kepikõnni välitreeningul Õismäe tiigi terviserajal.


Reede, 18. mai
9.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli kohtub abilinnapea Kalle Klandorfiga.

9.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb nõupidamisel Kommunaalameti juhatajaga

10.00 Pirita linnaosa vanem Alina Tubli juhib Pirita saabuvate ürituste koosolekut.

10.00 Tallinna linna hooldus-, heakorra ja haljastuse infosüsteemi juhtrühma (HHHIS) nõupidamine, osaleb linnaosavanema asetäitja Tarmo R. Klamp.

10.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet avab lasteaedade spordipäeva A. Le Coq Arenal.

12.30 Abilinnapea Tõnis Mölder osaleb nimetunnistuste üleandmisel Raekojas

12.00 Mustamäe linnaosa vanema Lauri Laatsi pidulik vastuvõtt Mustamäe linnaosa eakatele juubilaridele Nõmme Kultuurikeskuses.

14.00 Kesklinna vanem Vladimir Svet külastab koos abilinnapea Vadim Belobrovtseviga Westholmi Gümnaasiumi.

15.00 Abilinnapea Züleyxa Izmailova osaleb EÕEL "We go together" kevadkooli avamisel Narva- Jõesuus

Laupäev, 19. mai
9.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev kohtub A le Coq Arenal Jallgpalliliidu esindajatega.

11:00 Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Manuela Pihlap osaleb Mahtra põhikooli perepäeval

14.00 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev külastab Jacob Westholmi Gümnaasiumi.

15.30 Abilinnapea Vadim Belobrovtsev avab Kunstihoones näituse „Juubeli Kevad 2018“.

 

Pühapäev, 20. mai
12.00–17.00 Männi pargis Mustamäe Laste Loomingu Maja perepäev. Tervitab linnaosa vanem Lauri Laats.

12.00  Kesklinna vanem Vladimir Svet avab Kesklinna vibuturniiri Falgi pargis.