19.03.2019

Nõmme Majas algavad vestlusringid väikelaste emadele

Reedel, 22. märtsil kell 10.30 alustab Nõmme Majas (Valdeku 13) kevadist hooaega väikelaste emade vestlusring, kus käsitletakse erinevaid teemasid beebi toitumisest väikelapse une ja arenguni.

Kohtumised toimuvad seitsmel reedel, juhendajaks on ämmaemand, toitumise ja imetamise nõustaja ning joogatreener Ülle Lember.

„Emade-beebide vestlusringe on Nõmmel korraldatud juba 2016. aastast ja igal aastal on huvi suur. Info ülekülluse ajastul on oluline osata uusi teadmisi analüüsida ja just seda koos usaldusväärse koolitajaga vestlusringides teha saabki,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

„Olen viie lapse ema ja vanaema ning tean, kuidas lapse tulek perekonda tekitab palju uusi olukordi ja küsimusi. Usun, et emad suudavad teha parimaid otsuseid, kuid neil on vaja informatsiooni ja seda püüan ka vestlusringide käigus jagada,“ lisas juhendaja Ülle Lember.

Vestlusringide ajakava ja teemad: 22. märts, „Beebi toitmine, tahke toiduga alustamine“; 29. märts, „Üleminek pere toidule“; 5. aprill, „Rinnapiimast võõrutamine“; 26. aprill, „Lapse vajadused, nutt ja jonn“; 17. mai, „Imiku ja väikelapse uni“; 24. mai, „Toitmisega seotud vaevuste leevendamine“; 7. juuni, „Kasvav laps ja päevakava“.

Vestlusringid toimuvad kõikidel kuupäevadel kella 10.30–12.00. Pered on oodatud koos lastega, vajalik etteregistreerumine info@paikesetants.ee. Ühe korra osalustasu pere kohta on 5 eurot.

Vestlusringi toimumist korraldab MTÜ Sünni ja Imetamise Tugiühing, finantseerib sotsiaalministeerium ja toetab Nõmme linnaosa valitsus.

Uudise rubriigid: