20.02.2020

Nõmmekad tähistasid vabariigi aastapäeva Estonia kontserdisaalis

19. veebruaril toimusid Nõmme linnaosa valitsuse poolt korraldatud Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud kontserdid Estonia kontserdisaalis. Kontsertidel osales 1400 Nõmme eakat ja 100 Nõmme lasteaedade õpetajat.

Tervitussõnavõtus ütles Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis, et ka argipäeviti võiksimegi mõelda rohkem sündmustele, mis on meid ühendanud ning pannud ühise eesmärgi nimel töötama, mitte tülidele ning üksteisele ära tegemisele. „Tegelikult oleme ju selle 102 aasta jooksul väga palju saavutanud ja just koos saavutanud. Püüame sama rada mööda edasi kõndida: märgata üksteist, lausuda häid sõnu, naeratada ja mitte üksteisele jalga ette panna,“ ütles linnaosavanem.

Kontserdil esinesid Rein Rannap ja Ott Lepland. Lisaks Nõmme elanikele, kel vanust rohkem kui 60 eluaastat, oli pidulikule kontsertaktusele kutsutud ka sadakond lasteaiaõpetajat 11 Nõmme lasteaiast. Sooviti pöörata tähelepanu sellele, et riik saab tugev olla vaid siis, kui väärtustame alushariduse tähtsust riigi püsimisel ja edasiarendamisel.

Uudise rubriigid: