16.09.2019

Rabajooksuks aitavad valmistuda tasuta jooksutreeningud

13. oktoobril toimub 92. korda Harku raba teedel traditsiooniline Rabajooks. Nõmme linnaosa valitsus korraldab kolmel jooksule eelneval kolmapäeval (25.09, 02.10, 09.10) spetsiaalsed jooksutreeningud.

„Kevadel Rabajooksu eel toimunud trennid osutusid erakordselt populaarseks, igal korral oli kohal pea 100 spordisõpra. Jooksutrennide eesmärk on lisaks Rabajooksuks valmistumisele tekitada inimestes püsivat liikumisharjumust ja tutvustada sportimisvõimalusi, mida Nõmmel harrastada saab,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Trennidesse on oodatud nii algajad kui ka kogenud treenijad. Iga treeningu sisu on erinev, joostakse nii pikemaid kui lühemaid distantse, arendatakse kiirust ja lihaste vastupidavust. Treeninguid viib läbi kogenud jooksutreener Kristiina Lauri. Kogunetakse Rabajooksu võistluskeskuses, Kalda tn 20 vastas oleval korvpalliplatsil. Riiete vahetamise võimalus kohapeal puudub.  

Kohtade piiratuse tõttu on vajalik treeningutesse eelregistreerimine. Osalejate vahel loositakse välja Rabajooksu meeneid. Esimeses trennis saab iga osaleja energiavarude taastamiseks ja janu kustutamiseks Vitamiin Well joogi. 

Registreerida saab veebis: bit.ly/92_Rabajooksu_treeningud või telefonil 645 7338.

Täpsem info Rabajooksu kohta on kodulehel www.rabajooks.ee.

Uudise rubriigid: