05.12.2018

Raekojas tunnustati Tallinna tänavuse aasta parimaid sotsiaaltöötajaid

Tallinna linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuamet tunnustas kolmapäeval, 5. detsembril Raekojas toimunud vastuvõtul pealinna tänavusi parimaid sotsiaaltöötajaid.

Abilinnapea Tõnis Mölder ja sotsiaal- ning tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima andsid Raekojas 11-le linna parimale sotsiaaltöötajatele üle tänukirjad.

"Sotsiaaltöö on hindamatu väärtusega, mis vahel ei hooli ka kellaajast, punasest kalendripäevast ega muust,“ sõnas Mölder oma kõnes sotsiaaltöötajatele. Tema sõnul on kahtlemata keerukas väljakutse hinnata ja mõõta hoolivust, südamlikkust, rõõmu jagamist, töökust ja tahet, abivalmidust ja professionaalsust ning ta avaldas tunnustust kõigile sotsiaaltöötajatele. «Raekojas olid täna kokku tulnud inimesed, keda kõiki tasub meil eeskujuks võtta,» lausus Mölder.

Tänukirja pälvisid Nõmme linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna sotsiaaltöö talituse vanemspetsialist Anne Lilienthal, Mustamäe linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna sotsiaaltoetuste talituse vanemspetsialist Eve Kraanvelt, Lasnamäe linnaosa valitsuse sotsiaalhoolekande osakonna sotsiaaltoetuste talituse juhataja Liana Petrova, Põhja-Tallinna valitsuse lastekaitse vanemspetsialist Külli Oja, Laste Turvakeskuse juhataja Priit Siig, Käo Tugikeskuse teenuste juht Merike Merirand, Tallinna Lastekodu sotsiaaltöötaja Irina Matvejeva, Tugikeskus Juks portselanimaali töötoa juhendaja Juta Maide, Iru Hooldekodu sotsiaaltöötaja Õnne Aasmäe, Termak Autopargi AS juhataja Tiit Pärn ja  Harineri tegevjuht Natalja Fedotova.

 Muusikalise etteastega esines noor laulja Andreas Poom. Ürituse lõpus tehti ka ühispilt.

Uudise rubriigid: