30.05.2019

Ravila pargi suvine kontserdisari alustab uut hooaega

Juba teist aastat toimub Nõmme väikeses ja armsas Ravila pargis suvine kontserdisari, kus iga suvekuu alguses saab kuulata head kodumaist muusikat. Sel suvel esinevad Ravila pargis ansambel Puuluup, Jarek Kasar ehk Chalice ning Helin-Mari Arder ja Teet Raik. Kontserdid on publikule tasuta.

Ravila pargi suvise kontserdisarjaga alustati mullu eesmärgiga rikastada hea muusikaga Nõmme kultuurisuve, kus tavapäraselt on üritusi vähem. „Kui esialgu oli meil väike kõhklus, kas inimesed viitsivad ikka suveõhtul kodust välja tulla, siis hooaja lõpus oli selge, et neil kartustel polnud alust ja see andis julgust sarjaga jätkata,“ rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis. Linnaosavanema sõnul sai eelmisel suvel kaunitest kontsertidest osa ligi poolteist tuhat inimest, mida oli oluliselt rohkem, kui alguses julgeti loota.

Sarja esimene kontsert toimub juba järgmisel neljapäeval, 6. juunil, kui publiku ette astub ansambel Puuluup. Nagu ansambel ise end tutvustab, siis Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup kõigub pärimuse ja nüüdisaegsete muusikastiilide piiril, flirtides maailmamuusika, underground’i ja popiga.

Juulis astub Ravila pargis lavale Jarek Kasar ehk Chalice, kes on muusikasõpradele juba ammu tuttav. Ta on laulja, helilooja ja sõnadekirjutaja, kes alustas muusikukarjääri räpparina, kuid nüüdseks on tema repertuaar väga omanäoline ja mitmekülgne.

Sarja lõpetavad 8. augustil Helin-Mari Arder ja Teet Raik. Kontserdil esitab duo põneva läbilõike Arderi repertuaarist, pakkudes kuulajale nii äratundmis- kui ka avastamisrõõmu. Kindlasti ei puudu kontserdikavast ka kaunid suvised meloodiad.

Ravila park asub aadressil Ravila 13. Soovitame kontserdile tulla jalgsi või rattaga ning istumiseks kaasa võtta piknikuteki. Kontserdid on publikule tasuta.

Pargikontserdid Ravila pargis

  • Neljapäeval, 6. juunil kell 19 – Puuluup.
  • Neljapäeval, 11. juulil kell 19 – Jarek Kasar.
  • Neljapäeval, 8. augustil kell 19 – Helin-Mari Arder ja Teet Raik.

Uudise rubriigid: