08.10.2018

Männiku postkontor lõpetab tegevuse

Autor: Kersti Kustavus, Omniva Tallinna piirkonna juht

(foto: Jukko Nooni)
1. novembril lõpetab tegevuse Männiku postkontor. Männiku postkontori töö viiakse üle Järve Keskuses asuvasse postkontorisse, kuid võimalik on minna ka läheduses asuvasse Nõmme postkontorisse või kasutada ümberkaudseid pakiautomaate.

Männiku postkontori põhitegevus on olnud saadetiste kätteandmine või saatmine. Hoopis kiirem ja mugavam on aga pakki nii kätte saada kui ka saata just pakiautomaadist. Neist Männiku postkontorile lähimad on Valdeku Maxima pakiautomaat ja Raudalu Konsumi pakiautomaat.

Lisaks saadetiste vastuvõtmisele saab Männiku postkontorist osta marke ja postkaarte. Neid saab edaspidi osta ümbruskonna postkontoritest, lähedalasuvatest kauplustest või kioskitest. Postmarkide edasimüüjad on märgitud ka Omniva kodulehel (www.omniva.ee/era/postiteenused//edasimuujad/tabel).

Nõmme linnaosa postkontorid ja pakiautomaadid

Nõmme linnaossa jääb Männiku postkontori sulgemise järel veel kaks postkontorit. Järve Keskuse postkontor asub aadressil Pärnu maantee 238 ning on avatud kuuel päeval nädalas: esmaspäevast reedeni 10.00–19.00, laupäeval 10.00–17.00. Nõmme postkontor aadressil Jaama 1 on avatud esmaspäevast reedeni 10.00–19.00.

Pakiautomaadid asuvad Nõmme linnaosas Raudalu Konsumis, Valdeku Comarketis, Valdeku Maximas, Pääsküla Rimis, Järve keskuses ja Nõmme turul. Pakiautomaadi kasutamine on kõige mugavam ning soodsam lahendus saadetiste saatmiseks ning kättesaamiseks kellaajast sõltumata.

Pakiautomaatide kasutusaktiivsus suureneb iga aastaga ning kasutajad on automaadid heaks kiitnud. Ühtlasi on Omniva pakiautomaadid ligipääsetavad seitsmel päeval nädalas ning 24 tundi ööpäevas. Endale lähima pakiautomaadi leiavad kliendid Omniva kodulehe kaardirakendusest.

Uudise rubriigid:

Allikas: Nõmme Sõnumid