Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Keskkooliõpilasena välismaale õppima

Keskkooliõpilasena välismaale õppima

Allikas:Pexels

Keskkooliõpilasena välismaale õppima asumisel on valikuid mitmeid – näiteks mõni lühem suvekursus, (keele)laager või pikemaks perioodiks vahetusõpilaseks minemine. Vahetusõpilased elavad enamasti vahetusperede juures ning õpingud kestavad üldjuhul 0,5 kuni 1 aastat.

YFU Eesti

Alates 1951. a on YFU koordineerinud õpilasvahetust enam kui 60 erinevasse riiki. Vahetusprogrammid võimaldavad õpilastel vanuses 15–18 aastat täiendada ennast välismaal kolme erineva pikkuse ja suunitlusega programmi kaudu.


Evenor

Evenori kaudu saab välismaal omandada nii põhi- kui keskharidust ning läbida nii A-level kui ka IB programme.


Rotary Noorsoovahetus

Rotary Noorsoovahetuses saavad osaleda kõik õppivad noored sõltumata õppevormist – olgu see siis kesk-, kutse- või kõrgharidus.


United World Colleges Eesti Ühing

UWC (United World Colleges) on ülemaailmne haridusorganisatsioon missiooniga hariduse kaudu ühendada inimesi eri kultuuridest, riikidest ja rahvustest rahu ja jätkusuutliku tuleviku nimel.


VeniVidiVici Õpilasvahetus

Eesti-sisene õpilasvahetus. 


ASSE

ASSE missiooniks on edendada rahvusvahelist üksteisemõistmist läbi haridus- ja kultuurivahetusprogrammide. Lisaks formaalsele haridusele keskenduvale õpilasvahetusele hakkas ASSE arendama ja korraldama ka teistes vanusegruppides noortele sobivaid ning muu suunitlusega mobiilsusprogramme.

Viimati muudetud 14.05.2023