Meie kollektiiv

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti
noorsootöö osakond

Suur-Ameerika 35, Tallinn 10122
Tel: 642 0592
E-post: noorteinfo@tallinnlv.ee 

Juhtimine

Marko Ool
Noorsootöö osakonna juhataja

614 7498 / 522 7414
marko.ool@tallinnlv.ee


Arendus ja toetused

Tiiu Kadak
Peaspetsialist

614 7496 / 522 7008
tiiu.kadak@tallinnlv.ee

Kaisa Orunuk
Peaspetsialist

642 0591
Kaisa.Orunuk@tallinnlv.ee


Kommunikatsioon ja noorteinfo

Täitmata ametikoht:
Peaspetsialist

Jelena Škenjova
Spetsialist 

642 0592
jelena.skenjova@tallinnlv.ee


Mobiilne noorsootöö

Aleksei Jefimov
Peaspetsialist

642 0591 / 5342 5877
aleksei.jefimov@tallinnlv.ee

Alexander Arabkin   
Spetsialist

5844 3577
alexander.arabkin@tallinnlv.ee

Kristina Benkivskaja
Spetsialist

5838 0356 
kristina.benkivskaja@tallinnlv.ee

Kristiina Vall
Spetsialist

5554 9174
kristiina.vall@tallinnlv.ee

Svetlana Protasova
Spetsialist

558 2622
svetlana.protasova@tallinnlv.ee  

Aleksandr Semjonov
Spetsialist
aleksandr.semjonov@tallinnlv.ee

Kristina Romanova
Spetsialist
kristina.romanova@tallinnlv.ee


Noorteprogrammid ja välisprojektid

Marili Otstak
Vanemspetsialist

614 7495 / 520 8304
marili.otstak@tallinnlv.ee

Anette Mandel
Vanemspetsialist

641 1702 / 55 692 078
anette.mandel@tallinnlv.ee

Liis Teras
Programmijuht
 

529 5236
liis.teras@tallinnlv.ee
 

Eneli Meresmaa
Rahvusvahelise noorsootöö vanemspetsialist

614 7497
eneli.meresmaa@tallinnlv.ee 


Tallinna noorte tugiprogramm „Hoog sisse“

Kristjan Kruus
Projektijuht

641 2271 / 5556 7786
kristjan.kruus@tallinnlv.ee

Pirita linnaosa ja Kesklinn
Jana Ehasoo

Jana.ehasoo@tallinnlv.ee
5303 9040

Mustamäe ja Haabersti linnaosad
Kristel Lina

Kristel.lina@tallinnlv.ee
5332 0880

Nõmme ja Kristiine linnaosad
Kairi Ansmann

Kairi.ansmann@tallinnlv.ee
525 9078

Lasnamäe linnaosa
Aleksei Tervinsky

Aleksei.tervinsky@tallinnlv.ee
5330 6436

Põhja-Tallinna ja Haabersti linnaosad
Katrin Koolmeister

Katrin.koolmeister@tallinnlv.ee
5382 0858

Viimati muudetud: 01.11.2019