Rahvusvaheline noorsootöö

Rahvusvaheline noorsootöö on noortele ja noorsootöötajatele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine.
Tallinna Haridusamet tegeleb rahvusvahelise noorsootööga mitmel tasandil. Amet osaleb erinevate rahvusvahelistes koostöövõrgustikes ning viib ellu mitmeid Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi projekte, pakkudes võimalusi osalemiseks rahvusvahelistes noortevahetustes, vabatahtlikus teenistuses ja koolitustel nii noortele kui noorsootöötajatele.

Tutvu praegu käimasolevate rahvusvaheliste projektidega

Toimunud projektid

Kui Sul on huvi rahvusvaheliste noortevahetuste, koolituste ja vabatahtliku tegevuse vastu, soovid rohkem infot või pakutavatest võimalustest ise osa saada, siis võta ühendust Tallinna Haridusametiga meiliaadressil eneli.meresmaa@tallinnlv.ee.

Lisainfo:
Eneli Meresmaa
eneli.meresmaa@tallinnlv.ee
614 7497


Koostöövõrgustikud

UBC võrgustikus on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuue aasta vältel juhtinud Noortevaldkonna Komisjoni tegevust ning on sellega seotud ka praegu. Balti Linnade Liidus on amet osalenud paljudes ühisprojektides ning korraldanud noortekonverentse noorte demokraatia, meedia, mobiilsuse ning tolerantsuse teemadel.


ERASMUS + ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur

Tallinna Haridusamet omab nii saatva, vastuvõtva kui ka koordineeriva organisatsiooni akrediteeringut. Pakume Eesti noortele võimalust minna ise välismaale vabatahtlikuks ja teha tutvust välisvabatahtlikega, kellele Tallinnas noorsootöö alast tegevust pakume.

Viimati muudetud: 18.01.2021