02.07.2020

Homme toimub Vilde tee pargis minifestival

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Mustamäe linnaosa valitsusega korraldab homme, 3. juulil, kell 13-19 Vilde tee spordipargis (Vilde tee 69) minifestivali. Festivali raames toimub tänavatantsu võistlus, erinevad töötoad ja tegevused ning tutvuda saab supergraafika projekti tulemustega. Kõik tegevused on osalejatele tasuta. 

Tänavatantsu võistlus toimub HOODie Cyphers battelite seeria raames ja mõõtu võetakse nii Hip-Hip kui House kategoorias. Kohtunikeks on Hip-Hop BUDZA ja House NASTY ning muusikat mängib DJ KLEPAN. Võistlus algab kell 13.

Festivali lõpuks valmib spordipargis asuvatele parkuuri elementidele noorte poolt kujundatud ja tehtud supergraafika. Kujunduste leidmiseks korraldati sel suvel Tallinna mobiilsete noorsootöötajate eestvedamisel kaks konkursi, kuhu noored said oma ideid esitada. Parimad tööd valiti välja Spekter tiimi tänavakunstnike poolt ning kujunduste autoritele korraldati kaks supergraafika töötuba, et noored saaksid supergraafika tegemist harjutada. Noored alustasid omaloodud supergraafikate tegemist parkuuri elementidele juba esmaspäeval, 29. juunil.

Lisaks korraldab Mustamäe Avatud Noortekeskus erinevaid tegevusi:

  • kell 14-15 tegevused veega
  • kell 15-16 tuulelohe töötuba
  • kell 16-17 joonistamine hennaga 
  • kell 17-18 täpsusviske turniir
  • kell 18-19 mullishow 

Palume ürituse ajal järgida hajutamise nõuet ja haigena kohale mitte tulla. Võimalusel võtta kaasa oma desinfitseerimisvahend.

Vilde tee spordipargi minifesti korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Mustamäe Linnaosa Valitsus, Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) ja Shokkin Group Estonia.

Uudise rubriigid: