22.05.2019

Kadrioru suvehooaeg pakub kontserte, jalutuskäike ja näitusi

Kadrioru pargi suvehooaja avab 13. juunil Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli puhkpilliorkester. Suve jooksul on taas võimalik osa saada jalutuskäikudest, kontsertidest ja näitustest.

Neljapäeval, 13. juunil õhtul kell 18.00 on taas laval Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli puhkpilliorkester oma täiskoosseisus. Orkestrit juhatab Sirly Illak-Oluvere ja kavas on meelelahutuslik pargimuusika programm, milles kindlasti paljud tunnevad ära nii kodumaiste kui kaugemate heliloojate teoseid.

22. juulil tähistab Kadriorg taas oma sünnipäeva galakontserdiga. Kadriorg 301. sünnipäeva galaõhtu kavas on sümfooniline filmimuusika nii kodumaalt kui merede tagant. Õhtul astub üles taas terve rida üllatussoliste ning kaheosaline galakontsert on kõigile tasuta.

Kadrioru pargi suvised jalutuskäigud joonistavad osalistele pildi pargist läbi Kadrioru pargi ajaloo ja looduse. Eestikeelseid jalutuskäike juhib Kadrioru Pargi muuseumi kuraator Elle Pent ja venekeelseid jalutuskäike teabejuht Susanna Olshevskaya.

Suve lõppu tähistatakse koos festivaliga Valgus Kõnnib 2019, mis käesoleval aastal toimub 18.–19. septembril Kadriorus ning 19.–20. septembril Tallinna Vanalinnas.

Enne suvehooaja algust toimub 8. juunil taas Pardiralli. Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania EVLVL-i eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisesse ja heaolu suurendamisesse. 

 

Uudise rubriigid: