18.03.2019

Kristiine noortekeskuse klassiprogrammid koguvad populaarsust

Kristiine noortekeskuses tehti kokkuvõtteid eelmisest aastast. Selgus, et noortekeskuse klassiprogrammid on väga populaarsed. Eelmisel aastal võttis osa linnaosa koolidest 33 klassikomplekti, mida on 12 korda rohkem kui 2017. aastal. 2018. aastal tehti noortekeskusesse 4734 külastust ja kõigist tegevustest võttis osa aasta jooksul 6083 noort, kellest suurim osakool oli 11–13-aastased noored.

"Möödunud aastal toimus noortekeskuses kuus klubitegevust: kokandusklubi, jooga, rootsi keele ja itaalia keele kursus, vestlusringid itaalia keele edasijõudnutele ja 28+5 rahvusvahelised filmiõhtud," ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

"2018. aastal korraldati ka rahvusvahelist noortevahetuse projekti "The W(hole) in me" vaimse tervise teemal, millest kasvas välja sotsiaalkampaania #filtritaga koostöös MTÜ Peaasi ja Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumisega ning mille lõpetas "Minu lugu #filtritaga" vestlusõhtu. Kristiine noortekeskuse noortevahetus oli ka Tallinna Spordi- ja Noorsooameti tunnustusürituse Suured Teod 2018 kategooria Suured Teod Tallinna noortele nominent.  Projekti rahastas SA Archimedes Noorteagentuur Erasmus+ programmi meetmetest. Noortekeskus on meil tubli ja toimekas," selgitas linnaosavanem Riibe.

Kristiine noortekeskus on Kristiine Tegevuskeskuse struktuuriüksus.
Kristiine noortekeskus asub aadressil Sõpruse puiestee 4a.

Lisainfo Kristiine noortekeskuse kodulehelt.

Allikas: BNS.

Uudise rubriigid: