15.02.2021

Kutse arutelule “Massimeedia mõju noorte elule digitaalses ühiskonnas“

Peace Child Eestil on rõõm koostöös partneritega kutsuda Sind osalema avalikule arutelule “Massimeedia mõju noorte elule digitaalses ühiskonnas”, mis toimub 18.02 kell 13.00 Tallink Spa Hotelli konverentsikeskuses (Sadama 11).

Arutelu eesmärgiks on arendada Tallinna inimeste kriitilist meediakasutust, rääkida meedia mõjust noortele ja digitaalse meedia tarbimise harjumustest ning ühisarutelude tulemusel leida vastuseid meedia ja inimõiguste valdkonda puudutavatele küsimustele. Näidates üles huvi piirkondliku ja kohaliku meedia vastu, toetades noorte omaalgatust, pakkudes praktilisi nõuandeid ja soovitusi, aitame kaasa tasakaalustatuma lähenemisviisi kujunemisele inforuumis.

Arutelu põhiteemad: kaasaegsed meediapädevused, libauudised digitaalses meedias, noorte panus meediavaldkonna arengusse jpm. 

Heidame koos pilgu tulevikku, vaatame eesootavaid trende meedia, noorsootöö ja ühiskonna vaatenurgast, räägime hetkel toimuvatest muutustest ja olemasolevate mõjuteguritest, arendame omavahelist koostööd, pöörame tähelepanu ka aktiivsele kaasarääkimisele ja noorte võimestamisele ning palju muud!

Registreerimine toimub kuni 17.02.2021: https://forms.gle/sAxXVDe5YNPLdR9e9 

NB! Kohtade arv on piiratud!

Sihtrühm: alates 16. eluaastast 

Lisainfo: info@peacechild-estonia.org, tel. 5560 2993
Facebooki üritushttps://www.facebook.com/events/252119269706930

 

 

Avalik arutelu toimub Balti Sõltumatu Meedia programmi raames, mis toetab Ühendkuningriikide valitsus, Briti Nõukogu, Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja  Tallinna Haridusamet.

 

Uudise rubriigid: