16.11.2021

Noorsootöö nädal tuleb juba 11. korda!

Üle-eestiline noorsootöö nädal, mis on järjekorras juba üheteistkümnes, toimub sedakorda 22.–30. novembril ning keskendub noorte vaimse tervise ja digitaliseerumise seostele.

Teema eesmärk on aidata nii noortel kui noorsootöötajatel mõtestada väljakutseid ja võimalusi, mida digikeskkonnad tihti paratamatult kaasa toovad. Seekordne noorsootöö nädal püüab leida vastuseid küsimustele:

  • Miks kasvavast infotulvast puhata?
  • Millal puhata ehk kuidas aru saada, et vaimne tervis annab häirekella?
  • Kuidas puhata ehk kui elu toimubki justkui online’is, kuidas sellest tervislikult eemalduda?

Ka sel aastal on plaanis palju põnevat nii noortele kui täiskasvanutele. Nädalat sisustavad erinevad tegevused ja arutelud üle Eesti. Sel aastal stardib 24. novembril 15- minuti väljakutse Lennurežiim, mille raames kutsub Noorteinfo portaal Teeviit ja Haridus- ja Noorteamet kandma hoolt oma heaolu eest ning lülitama 7. järjestikuse päeva jooksul oma  isiklik nutiseade 15-minutiks lennurežiimile. Löö kaasa ja mõtleme ühiselt, kas ja kuidas sotsiaalmeedia meid mõjutab ning kas ja kuidas sellest puhata. Lisaks saa osa temaatilistest veebinaridest, podcastidest ja veebitöötubadest või vaata neid järgi Youtube kanalis.

Hoia pilk peal veebilehel www.noorsootoonadal.ee, noorteinfoportaalil Teeviit, jälgi diskussioone avalikus meedias ning löö kaasa nii kohalikes kui ka infoportaali Teeviit, Haridus- ja Noorteameti korraldatavates tegevustes.

Jälgi tegevusi ka Teeviit sotsiaalmeedia kanalites: Instagram ja Youtube
Noorsootöönädala sündmus: Facebookis


Registreeri oma noorsootöö nädala sündmus!

Noorteinfoportaal Teeviit ja Haridus- ja Noorteamet kutsuvad nädala raames ka ise planeerima, korraldama ja ellu viima temaatilisi tegevusi noortele, noorsootöötajatele või tervele kogukonnale - nii piirkondlikult, maakondlikult kui üleriigiliselt või miks ka mitte rahvusvaheliselt!

Registreeri sündmus siin ja võida põnevaid auhindu!

Üritus peab toimuma vahemikus 22.–30. november. Nädala raames toimuvaid sündmusi on võimalik registreerida kuni 30.11.2021. Auhinnakampaania kestab 01.10–30.11.2021!

Uudise rubriigid: