30.11.2020

Tallinn kutsub üles noorsootöö valdkonna tegijaid tunnustama

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet korraldab juba kuueteistkümnendat korda noorsootöö valdkonna tunnustuskonkurssi “Suured teod”, et esile tuua pealinna noorsootöösse panustanud inimesi, organisatsioone, tegusid ning vabatahtlikuna tegutsenud noori.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on tunnustamine väga tähtis, kuna nii saadetakse valdkonnas tegutsejatele sõnum, et töö, mida nad teevad, on oluline ja väärtustatud. “Soovime konkursiga näidata, et teod, mis on korraldatud noorte endi poolt ja heaks, on olulised ja tunnustamist väärt. Märkame tegijaid enda ümber ja esitame nad konkursile.” rääkis abilinnapea. 

Nomimente oodatakse kokku viies kategoorias: Tallinna aasta noorsootöötaja, Suured teod Tallinna noortele, Tallinna noorte suured teod, Tallinna aasta noor vabatahtlik ja Tallinna aasta noorteühendus.

Nominente võivad esitada nii üksikisikud kui ka juriidilised isikud, kaasa arvatud nominent ise. Tunnustuskonkursi „Suured teod 2020“ tähtajaks on 10. jaanuar 2021. Lisainfot kategooriate ja tingimuste kohta leiab Tallinna veebilehelt: https://www.tallinn.ee/est/Suured-teod

Vaata videot: https://youtu.be/JTZyhokKdx0 

Lisainfo eesti keeles: 
Liis Teras
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
614 7495,  529 5236
liis.teras@tallinnlv.ee    

Lisainfo vene keeles: 
Jelena Škenjova
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet
642 0592, 5553 2612
Jelena.Skenjova@tallinnlv.ee

Uudise rubriigid: