22.04.2022

Tallinn pakub kevadvaheajal lastele ja noortele rohkesti tegevust

Esmaspäeval, 25. aprillil algav koolivaheaeg pakub põnevat programmi igas vanuses lastele ja noortele. Tallinna Haridusamet koostas ülevaate üritustest ja laagritest, mis nädala jooksul linnas toimuvad.

„Väike puhkus peale pingelist õppeveerandit on vajalik kogu kooliperele. Eriti hästi mõjub see kindlasti siis, kui veeta aega meeldivalt ja huvitavalt – nii on hiljem midagi ka meenutada. Lastele ja noortele pakuvad Tallinna huvikoolid, noortekeskused, spordiklubid, muuseumid ning teised head partnerid rohkesti sisukaid tegevusi kogu vaheajaks. Valikus on nii linnalaagreid, töötubasid, tasuta trenne kui palju muud. Sellel vaheajal on mõeldud ka Ukraina lastele, nii et kõrvale ei jäeta kedagi,” sõnas Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev

Haridusameti noorteinfo Facebook’i lehel avaldatud kavast leiab näiteks setokeelse teatri etendusi, poksitrenne, lauamänguturniire, näitusi kui ka spetsiaalselt Ukrainast tulnud peredele mõeldud suhtlusruumi õhtuid. Laagriprogrammis on PROTO avastustehase leiutajate linnalaager, Sparta Noorte Tantsulise linnalaager, Vabaõhumuuseumi kevadine lastelaager, TalTech Tehnoloogiakooli tehnotrennilaager jt.
Sündmuse kirjelduses on iga tegevuse juures välja toodud toimumisaeg ja -koht, piletiinfo, sihtrühm, töökeel ja link lisainfole. Eraldi on ära märgitud tegevused, kus saavad kaasa lüüa ka Ukraina lapsed ja noored.
 
Vt ka tallinn.ee
 
Lisainfo
Jelena Škenjova
Noorsootöö osakonna spetsialist

Tallinna Haridusamet

jelena.skenjova@tallinnlv.ee
642 0592

Uudise rubriigid: