07.05.2020

Tallinna noorte maailmakohvik 15. mail

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet korraldab Tallinna päeva raames noorte maailmakohviku, mille eesmärgiks on kaasata noori nende jaoks olulistel teemadel kaasa mõtlema, arutama ja üheskoos lahendusi välja mõtlema. Maailmakohviku arutelud viiakse läbi 15. mail kell 14.00-15.30 vene keeles ja 16.00-17.30 eesti keeles. Mõlemad kohvikud toimuvad virtuaalselt Zoomi keskkonnas.

Teemade kaardistamiseks viidi noorte seas läbi küsitlus, mille tulemusel valiti välja kaks teemat, milleks on:
1) Kuidas muuta Tallinna linna liikumisvõimalused (sh ratta- ja kergliiklusteed) atraktiivsemaks?
2) Kuidas saaksid Tallinna koolid paremini toetada õpilaste vaimset tervist?

Osalema on oodatud nii Tallinna noored kui huvigruppide esindajad. Maailmakohviku raames kokku pandud ettepanekud edastatakse Tallinna linna juhtidele. Osalemiseks pane end kirja siin: https://forms.gle/Dx2cGHGVu5dLaSMx5.

Neile, kes aruteludes osaleda ei soovi, kuid tahavad teada, mida arutati, saavad Facebooki vahendusel jälgida otseülekandeid. Venekeelne maailmakohvik kantakse üle Lasnamäe noortekeskus kanalil ja eestikeelne Noor Tegija lehel. Sel ajal, kui toimuvad arutelud gruppides, külastavad kohvikut põnevad persoonid, kellega päevajuht vestleb. Päevajuhtideks on Roger Tibar (eestikeelne kohvik) ja Elizaveta Cheremisina (venekeelne kohvik) Eesti Noorteühenduste Liidust.

Sündmus Facebookis: Tallinna noorte maailmakohvik

Uudise rubriigid: