26.03.2019

Tallinna noorteühingud saavad taotleda linnalt majandamiskulude toetust

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ootab kuni 1. aprillini (k.a) 2019 taotlusi noorteühingute majandamiskulude toetamiseks, mis sisaldab äri- ja kontoriruumide ülalpidamisega seonduva hüvitamist.

Taotlusi saavad esitada kõik Tallinnas noorsootöö valdkonnas tegutsevad ühingud, kelle vähemalt 60 liikmest kaks kolmandikku moodustavad 7–26-aastased noored.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul aitab toetus kaasa noorteühingute efektiivsemale toimimisele. „Soovime toetusega võimaldada noorteühingutele paremat töökorraldust, soodustada organisatsiooni eesmärkide saavutamist ning seeläbi noorsootöö arengut tervikuna,“ sõnas abilinnapea.

Ühingute tegevusalade hulgas on eelistatud noorte osalust ning omaalgatust soodustavad ettevõtmised, mis loovad võimalusi nii valdkonna edendamiseks kui ka noorte laiemaks kaasarääkimiseks kohalikul tasandil.

Lisainfot noorteühingute majandamiskulude toetuse andmise korra, taotlusvormide ja lisadokumentide loetelu kohta leiab Tallinna lehelt www.tallinn.ee/noorteinfo/Teenus-Noorteuhingute-toetus.

Uudise rubriigid: