10.09.2021

Tondiraba pargis toimuvad juhendatud treeningud tõukeratta, rula ja BMX huvilistele

Alates 10. septembrist toimuvad äsja linlastele avatud Tondiraba pargis tõukeratta, rula ja BMX park style - treeningud. Treeningud toimuvad oktoobrikuu lõpuni reedeti, laupäeviti ja pühapäeviti ning on huvilistele tasuta. Treeninguid juhendavad ekstreemspordi kogukonna Keerdtrepp instruktorid. Treeningul osalemisel on kohustuslik kanda kiivrit. Vihmase ilma korral treeningut ei toimu.

Lisaks hakkab septembri- ja oktoobrikuu pühapäevadel praktilist trenažööride kasutamisõpetust nii eesti kui vene keeles läbi viima tuntud kulturist Ott Kiivikas. 

Keerdtrepp kogukonna eestvedaja Mikael Parmani sõnul on vägev, et Tallinn on taas saanud juurde ühe ägeda koha kus erinevate ekstreemspordialadega tegeleda. „Loodud uued võimalused toovad kindlasti juurde ka uusi huvilisi, mille üle on ainult hea meel,“ sõnas Parman ja lisas: „Ekstreemsport ei ole pelgalt aktiivne ajaveetmise viis. See on elustiil mille on oma kultuur. Järgmistel nädalalõppudel on meie instruktorid Tondiraba pargis, et juhendada algajaid ja õpetada uusi trikke ka edasijõudnutele. Ekstreemsport võib ohutusreegleid eirates olla ka ohtlik. Seda silmas pidades käiakse kõigi osalejatega üle ka skate-parkide käitumisreeglid ja turvavarustuse kasutamise põhimõtted. Kõigilt osalejatelt nõuame kiivri kandmist, sest tegija kannab kiivrit."

Ratta- ja rulatreeningute ajakava:

Treeningud toimuvad 10. septembrist kuni 31. oktoobrini

Reedeti kell 16:00-17:30  - tõukeratas street style sõitmine
Laupäeviti kell 14:00-15:30  - Pumptrack töötuba
Pühapäeviti kell 14:00-15:30 - tõukeratas/rula/BMX park style sõitmine
* NB! 11. septembril treeningut ei toimu kuna samal päeval on Tondiraba pargis ekstreemspordivõistlus

Trenažööride kasutusõpetus Ott Kiivikaga:

Treeningud toimuvad 19. septembrist kuni 31. oktoobrini
Pühapäeviti kell 14.00-15.30

* NB! 10. oktoobril treeningut ei toimu. 

Tondiraba pargis toimuvaid tegevusi korraldavad Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Lasnamäe Linnaosavalitsusega ja Tallinna Haridusameti noorsootöö osakonna mobiilsete noorsootöötajatega. 

Uudise rubriigid: