04.02.2019

Tudengijazz 2019 kutsub workshop’ide päevale!

9. veebruaril 15.00–19.30 toimub Tallinna Erinevate Tubade Klubis Tudengijazzi eriprogramm: Workshop’ide päev.

See on päev kõigile entusiastlikele, kel mõte muusikast ja muusikamaastikul toimetamisest paneb südame kiiremini põksuma ja põsed õhetama. Ühe intensiivse päeva jooksul annavad neli oma ala spetsialisti erinevaid koolitusi olulistel teemadel muusikavaldkonnas.

Juko-Mart Kõlar “Lihtsalt ja praktiliselt: kuidas alustada (muusika)ettevõtlusega?”

Sa oled hea muusik ja mõtled oma ettevõtte loomisele. Aga kust alustada ja kuidas? See töötuba on just sinule! Käime läbi ettevõtlusega alustamise põhitõed, muusikaga tulu teenimise võimalused ja vaatame praktiliste näidete varal, kas ja kuidas sinu idee võiks toimida. Töötuba sobib ka neile, kel juba on oma ettevõte ja soovivad seda edasi arendada, või siis edukalt mittetulundussektoris tegutseda. 

Reelika Lelle "Artisti brändingu ja sotsiaalmeedia alused"

Workshop annab muusikule põhiteadmised selle kohta, kuidas luua oma bränd ning algust teha sotsiaalmeedia turundusega. Seminaril käsitletavad teemad: artist kui bränd – brändikontseptsioon ja kuidas seda luua; sotsiaalmeedia olulisus artistide jaoks; sotsiaalmeedia kampaania väljatöötamine.

Taavi Paomets "Helisüntees"

Oktavis on 12 pooltooni. Nende pooltoonide kombinatsioonid on tänapäevaks läbi proovitud. Seepärast on muusika erilisuse juures muutunud oluliseks mitte teoreetiline pool, vaid järjest rohkem kõlapilt ehk sound. Helisünteesi workshop’is arutame selle üle, kuidas erinevaid helisid ja toone kokku sobitada ja kuidas neid moonutada vastavalt oma äranägemisele ja visioonile. Seda kõike digitaalsete süntesaatorite ja mõne praktilise näite abil.

Eva Saar "Mida ootavad festivalid muusikutelt?"

Workshop’il tutvustab Eva olulisemaid välismaiseid showcase-festivale ning selgitab, milline on erinevate festivalide toimimise loogika ja milliseid turundus- ja kommunikatsioonimaterjale ootavad artistidelt festivalide korraldajad. 

Kell 21.00 lõpetab Tudengijazzi workshop’ide päeva kontserdiga festivali “vilistlane” Peedu Kass. 

Üritus on tasuline, pileteid saab osta Piletilevist ja kohapealt. 

Ürituse kohta leiab rohkem infot Facebookist.

Tudengijazz

Uudise rubriigid: