Jututuba: kuidas tulla toime sisemise kriitikuga?

calendar-page.png 17.04.2018, kell 16–17  
        
map-marker.pngGustav Adolfi Gümnaasium, Suur-Kloostri 16 (17.04).
    

Jututoas jagatakse kogemusi ja teadmist sellest, miks enda väärtustamine on vahel keeruline ja kuidas eneseväärtustamiseni teed leida. Oma kogemusi ja õppetunde jagavad noored ise. Juttu tuleb enesehinnangust ning sellest, mida selle tõstmiseks teha.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerumine. 


Oma kogemusi jagavad:

Karin-Liis Tambaum.jpg
Karin-Liis Tambaum (Eesti Noorteühenduste Liidu turundus- ja kommunikatsioonispetsialist)

Olen 23-aastane ning õpin Tartus usuteadust. Hetkel töötan Eesti Noorteühenduste Liidus turundus- ja kommunikatsioonispetsialistina. Meis kõigis on peidus üks kriitik. Mõnel tuleb see rohkem esile kui teisel. Olen käinud oma teekonna läbi madalast enesehinnangust kuni enda väärtustamiseni ja uuesti tundma õppimiseni.Karl Mattias Sepp
(Tallinna linna noortevolikogu esimees)

Karl Mattias on alati uskunud ausalt ja avatud vestlusesse. Tema arust peaks saama rääkida enda vaimsest tervisest sama hōlpsalt kui räägime enda igapäevastest tegevustest. Karl Sepp tegeleb igapäevaselt Tallinna linna noortevolikogu juhatamisega ja ühiskonnaelu edendamisega. Eluaegse väitlejana on Karl Mattiast alati huvitanud erinevate probleemide pōhjused ja nende lahendused.


Jututuba toimub Tallinna noorte tervisesarja raames, mille eesmärk on tutvustada erinevaid elustiili viise, et toime tulla stressi ja emotsioonidega. Üritust korraldab Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Viimati muudetud: 06.06.2018