Jututuba: stress ja motivatsiooni puudus

Jututuba: stress ja motivatsiooni puudus

calendar-page.png 24.04.2018, kell 17–18.30  
       

map-marker.pngTallinna Tervishoiukõrgkool, Kännu 67, ruum 315 (24.04)
     


Jututubades jagatakse teadmisi ja praktilisi nippe, kuidas:

  • saada hakkama stressirikka perioodiga;
  • tulla toime stressiga;
  • leida motivatsiooni, et edasi liikuda.

Jututubades räägivad ja jagavad oma kogemusi ja õppetunde ka noored ise. Juttu tuleb sellest, kuidas stressi ära tunda, mida teha, et leida motivatsiooni ning kuidas õppida oma aega juhtima.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerumine.


Oma kogemusi jagavad:

Egert Mitt.jpg

Egert Mitt (Eesti Noorteühenduste Liiduaseesimees)

Tean, mis on pinge, stress ja selle edasiarendused. Siiski olen siiani kahe jalaga maa peal ja olen selle kõigega hakkama saanud. Usun, et mul on jagada inimestega häid mõtteid ja ideid, kuidas kogu eluvaluga tegeleda ja kuidas iseendaga hästi läbi saada. 


Ida Isabel Kert (Jüri Gümnaasiumi huvijuht)

Oma igapäevaelus olen huvijuht ja sisustan koolinoorte tutndidevälist aega. Oma suuremad õppetunnid iseenda kohta sain aasta tagasi, kui otsustasin ennast abikaasaga poole kohaga avalikuelu tegelaseks "muuta" ja osalesin saates "Naabrist Parem". See tõi kaasa meeletu sisemise arengu ning palju õppetunde. Tänaseks naudin seda, et mu elu õigepisut avalik on ning pean blogi.


Jututuba toimub Tallinna noorte tervisesarja raames, mille eesmärk on tutvustada erinevaid elustiili viise, et toime tulla stressi ja emotsioonidega. Üritust korraldab Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Viimati muudetud: 06.06.2018