Jututuba: terviklik toitumine

calendar-page.png 12.04.2018 kell 17–18.30  
        17.04.2018 kell 17–18.30 
map-marker.pngTallinna Tervishoiukõrgkool, Kännu 67, ruum 315 (12.04) 
       Tallinna Ülikool, Narva mnt 25, S-422 (Silva maja, 4. korrus, ruum 422) (17.04)

Jututubades tutvustakse erinevaid elustiili viise, mis aitavad toime tulla stressi ja emotsioonidega. Juttu tuleb ka stressist ja toitumisest, toitumishäiretest, erinevatest toitumiskavadest ja sellest, kas neid usaldada või mitte. Räägime lisaks, kuidas kiiretel aegadel mõistlikult ja tervislikult toituda.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerumine. 


Üritust modereerib Merilin Taimre aka Paljas Porgand.

Paljas Porgand.jpg
Foto autor Galina Deinega

Merili Taimre

Paljas Porgand on Eesti juhtivaid tervisliku elustiiliblogisid, mille on asutanud noor, kuid paljugi korda saatnud Merilin Taimre. Merilin on seljatanud toitumishäired, mille tulemusel leidis ta tee tervisliku toitumiseni. Sellest sai alguse tema toidublogi, kolm retseptiraamatut ning bränd Paljas Porgand. Blogis räägib naine väga palju treenimisest, toitumisest, enesearmastusest, suhetest ja puudutab ka iluteemasid. Et ka noori innustada enda eest hoolt kandma ning astuda sammu tervislikuma "mina" poole, oleme kutsunud Paljas Porgandi teie ette rääkima täpsemalt, kuidas saavutada toitumisega hea tervis, maandada stressi, parandada õpitulemusi ning olla füüsiliselt tugevam. Lisaks vastab Merilin kõikidele küsimustele ning annab ka personaalset nõu.


Jututuba toimub Tallinna noorte tervisesarja raames, mille eesmärk on tutvustada erinevaid elustiili viise, et toime tulla stressi ja emotsioonidega. Üritust korraldab Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Viimati muudetud: 06.06.2018