Supergraafika konkurss

Tallinna linna noortevolikogu korraldab Supergraafika konkurssi eesmärgiga kaunistada linnapilti supergraafiliste joonistustega.

Millal: Eskiise saab esitada 15.septembrini e-postile noortevolikogu@tallinnlv.ee või tuua tööpäevadel kuni kella 20:00-ni aadressile Vana-Viru 12.

Kus: Laagna tee lõpus asuv tunnel.

Kes: Konkurss on mõeldud nii noortele kui ka kogenud inimestele, kes oskavad joonistada ja tahavad panustada linnaruumi ja tänavakunsti arengusse. Me anname kunstnikele võimaluse oma töid ise realiseerida.

Mis: Konkurss kõikidele, kes tunnevad endas kunstnikujoont ja julgevad teha kavandid ideedest, mida võiks tunneli väliseina peale joonistada. Teemadele piiranguid ei ole, kuid viha õhutamine millegi või kellegi vastu on välistatud.

Milleks: Linn on täis koledat sodimist, samas võimalusi kvaliteetse ja avaliku grafiti loomiseks peaaegu ei ole. Tahame pakkuda võimalust arendada oma talenti neil, kellele pakub legaalne tänavakunst huvi.

Kes maksab: Vajalikud värvid annab projekti meeskond, toetajateks on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ja Lasnamäe Linnaosavalitsus.

Kes valib: Esitatud eskiiside seast valib noortest, linnaametnikest ja kunstnikest koosnev komisjon 8-12 parimat tööd.

Kes korraldab: Tallinna linna noortevolikogu - 21st pealinna noorest elanikust koosnev osaluskogu, mis esindab ja kaitseb Tallinna noorte huve.

Mis edasi: Parimad tööd teostatakse hiljemalt 5. oktoobriks, mil objekt ametlikult avatakse. Juhul, kui projekt on edukas, laiendame tänavakunsti üle kogu linna.

Lisa informatsioon:

Aune Marjapuu (eesti)
(+372) 52 78 403
aunemaria@hotmail.com

Anna Tisler (vene)
(+372) 56 20 45 29
annaatisler@gmail.com

 

Koostööpartnerid Tallinna Spordi-ja Noorsooamet, Lasnamäe Linnaosavalitsus, õpilasfirma Gräff.

 

Viimati muudetud: 23.08.2013