Tallinna Linnavolikogu Simulatsioon 2014

Tallinna Linnavolikogu Simulatsioon 2014

Avatud RÜHMAJUHIKS JA PEATOIMETAJAKS kandideerimine

Hea noor!

 

Käre pakane ja pehme lumi on endaga kaasa toonud soojad simulatsioonituuled - avatud on konkurss Tallinna Linnavolikogu Simulatsiooni 2014 rühmajuhiks ning peatoimetajaks.
 

Tallinna Linnavolikogu Simulatsioon II leiab aset 14.-17. märtsil 2014, Viimsi koolis. Sessioon keskendub probleemidele Tallinna linnas, poliitilisele kaasamisele ning eestkostele. Komisjonidel on võimalus minna klaaspurgipoliitikast samm edasi: head projektid saavad oma eelarve, et leitud lahendused ka ellu viia.

 

See on suurepärane võimalus saada unustamatu kogemus uudse formaadiga 4-päevasel sessioonil, mida rahastavad Euroopa Noored ja Archimedes. Presiidiumis teevad ajalugu imelised Marian Võsumets, Kaarle Olav Varkki ja Vladimir Svet.

TÄHTAEG! Kandideerimine RÜHMAJUHIKS JA PEATOIMETAJAKS on avatud kuni 31. jaanuar kell 23:59.

 

Hea RÜHMAJUHIKS kandideerija, pane kokku fail vastustega küsimustele:

1. Kui heaks inimeste tundjaks ja emotsioonide lugejaks end pead? Milliseid igapäevaseid oskusi ja võtteid kasutaksid rühma dünaamika ülesehitamisel ja vajadusel selle parandamiseks?

2. Mis on Sinu jaoks ühe meeskonna kõrgeim ja kõige tähtsaim töötulemus, millise väärtuseni peab üks tõeline tiim pürgima?

3. Vali üks teema, mis Sulle muret tekitab ja kirjuta selle kohta analüüs - probleemid, eesmärgid, lahendused.

4. Sinu kontaktandmed (nimi, telefon, e-post, skype ja linn)

 

Hea PEATOIMETAJAKS kandideerija, saada fail järgnevaga:

1. Lühike motivatsioonikiri, milles põhjendad, miks just Sina oled parim peatoimetaja simulatsioonile. Millised on Sinu isiklikud eesmärgid?

2. Varasem kogemus (TEN, EYP, koolitused, peatoimetajana kasuks tulev kogemus väljaspoolt TENi)

3. Kirjeldus, mis on meediatiimi ja peatoimetaja roll sessioonil. Millised omadused, oskused peavad olema peatoimetajal, millised neist on või ei ole Sinul.

4. Lühike ülevaade, millisena näed oma Simulatsioon 2014 meediatiimi ning milliseid innovaatilisi ideid rakendaksid sessiooni ajal.

5. Sinu kontaktandmed (nimi, telefon, e-post, skype ja linn), õpitav eriala ja ülikoolAvaldused on oodatud meilile kea.kruuse@gmail.com kuni 31. jaanuar 2014 kell 23:59.Tallinna Linnavolikogu Simulatsiooni II korraldavad käsikäes Tallinna linna noortevolikogu (TLNV) ja Tegusad Eesti Noored (TEN) koostöös Viimsi Noortevolikoguga.Lisainformatsioon ja küsimused:

 

Iuventus Revaliensis, Tallinna Linnavolikogu Simulatsioon 2014 peakorraldaja

Kea Kruuse

 

kea.kruuse@gmail.com

(+372)536 373 41

http://www.tallinn.ee/est/noortevolikogu/

Video eelmise aasta simulatsioonist:SIIN


 

Viimati muudetud: 23.01.2014