20.09.2016

Noortevolikogu korraldas Tallinna Ekstreemspordipäeva

"Noortevolikogu on juba mitu aastat käsitlenud ekstreemspordiga seonduvaid teemasid ning seisnud selle eest, et Tallinna linn rajaks juurde uusi ekstreemspordi parke ja välijõusaale," ütles Pealinnale Tallinna linna noortevolikogu esimees Triinu-Liis Paabo.

Triinu-Liis meenutas, kuidas talvisel istungil jõudsid noored järeldusele, et ekstreemspordi kohta on ühiskonnas liigselt stereotüüpe ning mõtlesid sellest tulenevalt korraldada ekstreemspordi päeva, et tutvustada spordiala tõelist olemust ning laialdasi võimalusi. Ekstreemspordipäeva meelelahutuslik programm pakkus etteasteid tänavatantsijatelt, parkuuri trikitajatelt, street workouti ehk tänava välijõusaalides treenijatelt, BMXi trikiratturitelt ning Bar Homies meeskonnalt.

"Üritus möödus väga edukalt. Kokku käis päeva jooksul läbi umbes 300-400 inimest, mis oli oodatust hulga rohkem. Tänase ürituse avas ekstreemspordiga hästi kursis olev Kesklinna linnaosa vanem Alar Nääme, kelle linnaosas on mitu ekstreemspordiparki ja välijõusaali. Noortevolikogu on väga õnnelik, et Tallinna linn ekstreemspordi valdkonnaga tegeleb ning et see päev läks igati korda."

"Kahtlemata korraldame kas kevadel või aasta pärast sügisel uue ekstreemspordipäeva," sõnas Triinu-Liis Paabo.

Rohkem infot ning pildid: http://www.pealinn.ee/kultuur/galerii-vaata-kuidas-moodus-xtreme-spordipaev-tornide-valjakul-n174945.

Pilt: Merili Mw. "Noortevolikogu on juba mitu aastat käsitlenud ekstreemspordiga seonduvaid teemasid ning seisnud selle eest, et Tallinna linn rajaks juurde uusi ekstreemspordi parke ja välijõusaale," ütles Pealinnale Tallinna linna noortevolikogu esimees Triinu-Liis Paabo.

 

Uudise rubriigid: