28.04.2020

Pokude põnev distantsõpe 2020

Alates märtsi teisest poolest on Pokude rühma lapsed aktiivselt kodus toimetanud. Õpetajad saadavad iga päev lastele erinevaid ülesandeid, videoid ja mänge, mida on võimalik kodus läbi viia.

Distantsõppe perioodil on Pokude rühma õpetajad, lapsed ja lapsevanemad olnud aktiivses suhtluses ning positiivset meelestatust. Pokude rühma lapsed on distanstõppe ajal teinud üheskoos mitmeid põnevaid tegemisi, vahetatud pilte oma tegemistest, läbiviidud videokohtumisi Zoomi keskkonnas ning lapsed on kodudes õppinud ja toimetanud oma tublide emade ja isade juhendamisel.

 Mõned toredamad ideed jagame teiega.

 Munadepühanädalal tegid Pokude ja Naksitrallide õpetajad õppevideo, kus tutsvutasid lastele lihavõtete ehk munadepüha kombestikust. Videot saab vaadata siit.

Lisaks, tegid Pokude rühma õpetajad peredele üleskutse jäädvustada fotode või videoklippidena Munadepühade tähistamist kodudes. Saadetud pilditest ja videotest valmis ühisvideo Pokude Munadepühad 2020. Videot saab vaadata siit.

Pokud on väga palju kodus vahvaid ja ilusaid kunstitöid teinud. Lapsevanemad tegid pilte nendest toredatest kunstitegevustest ning kõik koos saime kokku uhke näituse  Padlet keskkonnas. Kutsume Teid külastada näitust „Pokude kodused kunstitegevused“ .

Uudise rubriigid: