20.09.2021

Tervisepäev

2021/2022. õppeaasta tervisepäev oli kohe septembri alguses, 9. kuupäeval. Alanud õppeaasta on Tallinnas kuulutatud liikumisaastaks, mis on pühendatud liikumisele, tervisele ja koolispordile.

1.-3. klassid olid tervisepäeval kooli ümbruses, proovisime ennast mahutada staadioni remondist hoolimata. Alustasime kõik koos ja tegime kõikidest õpilastest tähed: TÕG.

 TÕG. 1.-3. klasside õpilased.

Edasi toimusid tegevused kolmes grupis: 1. klassid, 2. klassid ja 3. klassid. Iga 30. minuti järel toimus alade vahetus ja nii käidi ringiratast. Olid tiigijooksud, lõbusad teatevõistlused kooli ees murul ja korvpalliväljakul.

4.-5. klasside õpilased kogunesid Saku Suurhalli juures ja matkasid Rannamõisa kergliiklusteel Õismäe raba terviserajale ja tagasi. Matka pikkus oli ca 6 km. Matka pidid kajastama fotod kõikidest klassi õpilastest, kes matkal osalesid. Fotod on klasside fotoalbumites.

Kõik ülejäänud õpilased 6.-12. klassidest, said valida, kuidas tervisepäevale tulla, kas matkama ca 9 km rajale või sõitma jalgratastega ca 20 km. Jällegi oli oluline ennast koos klassiga jäädvustada. Fotod on klasside fotoalbumites.

Tore oli, et ilm oli meiega algusest lõpuni, päikeseline ja soe, hea oli väljas liikuda ja oma valitud tegevust ja tervisepäeva nautida.

Ly Aruväli

Oskusainete õppetooli juhataja

Uudise rubriigid: