20.05.2019

Oleme uhked - Rukkilille rühm saavutas lugemisprogrammis II koha!

Pääsupesa Lasteaia Rukkilille rühma lapsed osalesid 20.10.2019 - 30.04.2019 Sõle raamatukogu lugemisprogrammis „Meie rühma raamat.”

Rukkilille lapsed lugesid kokku 359 raamatut, neist 44 peredega. Iga raamatu kohta joonistasid lapsed pildi, rühmas valmis 10 kollektiivset tööd ja 421 individuaalset tööd. Nendest töödest koostati „Meie rühma raamat”. Rukkilille rühm saavutas lugemisprogrammis II koha, tööd olid köidetud 4 raamatusse. Lisaks võideti ajakirja Täheke aastatellimus, suur karp värvipliiatseid ning ees on ootamas kohtumine kirjanik Marge Pärnitsaga.

Lapsed on õppinud ettelugemist ja raamatuid armastama. Viimastel kuudel oli lausa järjekord lastest, kes joonistada soovisid. Märgatav on ka laste areng pliiatsite, kriitide ja värvide kasutamisel.

Selles projektis osalemine on andnud võimaluse põhjalikumalt tegeleda lastekirjandusega ja tutvustada lastele erinevate autorite raamatuid, luuletusi, jutte. Väga suur väärtus on, et suur osa sellest tegevusest on individuaalne töö lapsega, tema mõtete, arvamuste ja muljete kuulamine.

Rukkilille rühma raamatud 2.jpg

Uudise rubriigid: