02.03.2021

Põhja-Tallinn tunnustas haridustöötajaid

Põhja-Tallinna koolid ja lasteaiad valisid välja 2020.a silmapaistvamad haridusse panustajad, lisaks õpetajatele tõsteti esile ka teisi töötajaid.

Põhja-Tallinnas on kena traditsioon tunnustada aasta parimaid haridustöötajaid ja seekord tegid oma valiku koolid ja lasteaiad ise. Nii valitigi välja 2020.a silmapaistvamad haridusse panustajad, kus lisaks õpetajaile märgiti ära ka kooliõed, abitöötajad jt.

„Märgakem häid õpetajaid ja kasvatajaid aga kindlasti ka teisi pühendunud inimesi, kes koolides ja lasteasutustes seisavad selle eest, et õppetöö ja mängud sujuksid viperusteta. Kiitust pole kunagi liiga palju ja eriti praegusel keerulisel ajal kulub see vägagi ära. Loodetavasti kohtume aasta lõpus, 2021.a haridustöötajate tänuüritusel!“ ütles Põhja-Tallinna vanem Peeter Järvelaid.

Käesoleva märtsi esimesel nädalal jõuavad tänukirjad ja kingitused väljavalitud inimesteni, kes on ametis ühtekokku kolmekümne viies koolis-lasteaias.

Põhja-Tallinna valitsus tänab haridustöö tegijaid:

Ehte Humanitaargümnaasium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalamaja   Põhikool

Ilona Kononova

Deniss Arhipov

Ilona Gotovtšikova

Irina Maksimenko

Olga Klink

Anželika Kahro 

Marika Kransiver

Dmitri Mištšenko

Õnnela Leedo-Küngas

 

Piret Rõõmussaar  

Tuuli Juks

Triin Lääne

Tiina Merilo

Karjamaa Põhikool

Svetlana Švedovitš

Irina Rozanova

Anne Šestakova

Reet Maigre

Irina Mahmastol

Maria Sarri

Pelgulinna Gümnaasium

 

 

 

 

 

 

 

Ristiku Põhikool

Reijo Väljak

Inara Raichert

Karmen Onton

Kaire Kukk

Rea Lillemets

Veiko Klaan

Merike Ottmann

 

Anne Lainoja

Kaja Valguta

Katrin Suve

Kajalin Luts

Anu Orastu

Ege Raudsepp

Bärbel Luhari-Err

Tallinna Kunstigümnaasium

Jekaterina Koršunova

Anna-Leena Raud

Aliide-Marie Taela

Kadri Killing

Eike Malva

Ergen Kandar

Liis Vahemets

Kopli Ametikool

Tiina Matšulevitš

Eda Kauksi

Heli Molok

Epp Voll

Arvo Rääk

Enn Pormeister

Tallinna Vaba Waldorfkool

 Piret Indlo                   

Kairi Järvik-Elvisto  

Nadezda Pchelovodova  

Marge Varma 

 Tallinna Heleni Kool

Erki Korp

Klaarika Hiis-Hommuk

Triinu Tähiste

Silja Kreegimäe

Inna Kannike

Ilona Tamsalu

Kadi Ellus

Marju Vaga

Hilariuse Kool

Natali Hanni

Maret Mesipuu

Vivere Kool

Iivi Minjo

Julia Stolberova

Loova Tuleviku kool

Kätlin Kallast

Kopli Huvikool

 

 

Kool 21.sajandil 

Signe Suviste

Peep Taimla

 

Ludmilla   Lumiste

Niina   Arutyunova

Kalamaja Lasteaed

Ene Vainsalu

Anne Väisänen

Kolde Lasteaed

Mari Vimmsaare

Karilin Tammik

Kopli Lasteaed

Anne Saar

Merle Tõnurist

Lasteaed Kajakas

Tatiana Darii

Jekaterina Gavrilova

Galina Malkerova

Lasteaaed Kelluke

Maris Laaneväli

Merje Allak

Riina Kaur

Laura Karuks

Kadri Shüts

Lasteaed Maasikas

Viktoria Platonova

Darja Beljanina

Lasteaed Mesipuu

 Olga Rudenko

Julia Lastovskaja 

Irina Nosko 

 Natalja Zilina

Lasteaed Naeratus

Maret Perevai

Inna Sundatova  

Lasteaed Ojake

Irina Melnikova

Svetlana Kolchurina

Alissa Tuljakova

Kristi Tarassov

Jelena Šikulova

Lasteaed Päikene

Kaili Kuusk

Karin Järviste

Mariell Miilvee

Aet Vahemäe

Lasteaed Pääsupesa

Kaja Seeba

Gerly Kaljurand

Ruth Koit

Ave Smirnov

Lasteaed Rukkirääk

Piia Lindile 

Reet Seppale

Lastesõim Päkapikk

Birgit Kütt

Tiina Aavik

Pelguranna Lasteaed

Margit Puhasmets

Oxana Kozlova

Sitsi Lasteaed

Marina Timofejeva

Jekaterina Makarova

Olga Spitsõna

Kallistova Svetlana

Taime Lasteaed

Tatjana Kostjanaja

Enelin Väisinen

Tallinna Kelmiküla Lasteaed

Teele Toomiste

Annika Soolaid

Tallinna Lasteaed Mudila

Jelizaveta Lauri

Marliin Lõmus

Maie Peegel

 

Tallinna Heleni Kooli Lasteaed

 

Britta Sims

Baiba Põder

Kätlin Aarma

 

Ilmapuu Waldorflasteaed

 

Maila Altroff  

 

 

Uudise rubriigid: