07.05.2022

Talgupäev

Lasteaias toimus 7. mail „Teeme ära“ talgupäev.

Kevad pole mitte ainult looduse ärkamise, vaid ka puhtuse ja korra taastamise aeg. Talgupäev on hea traditsioon, mis tuletab meelde, et on aeg oma lemmiklasteaed korda teha. Talgupäeval osalesid nii lasteaia töötajad kui ka lapsevanemad koos lastega.

Talgupäeva eesmärk – muuta meie lasteaed puhtamaks, hubasemaks ja lastele turvalisemaks – on täidetud. Vajaliku tehnikaga relvastatud koristustalgud puhastasid territooriumi prahist, korrastasid raja muruplatsid, värvisid rõõmsa klassikaga asfalti, piirdeaia, piirded, paadi ja pingid, tasandasid süvendid ja trimmerdasid võsa. Tegime koostööd, huviga, sest lasteaia puhas territoorium rõõmustab kõigi ümberkaudsete pilku.

Ökoloogiline haridus talgupäev abil on hariduses oluline aspekt, sest see võimaldab kujundada õige suhtumise keskkonda ja loodusesse. Tänu ühisele tööle on meie lasteaed muutunud puhtamaks, ilusamaks ja heakorras. 

Tahame öelda: "Aitäh" kõigile osalejatele selle eest, et vaatamata kiirele ja ajapuudusele näitate üles südamlikku osavõttu meie lasteaia elust!

Uudise rubriigid: