29.01.2020

"Rõõmsa Roti Retk” Harku matkarajal

Kesklinna seitsmel lasteaial on aastaid kestev väärtuspõhine koostöö, kus eelnevalt on liigutud väärtuste treppidel või antud välja väärtuste kalendrit, kaardistatud koduteid ja nüüd siis mindi koos “Rõõmsa Roti Retkele” Harku metsa.

Eesmärgiks väärtustada liikumist, loodust, mängu ja koostööd. Kõigi seitsme lasteaiaga koostöös:  Tallinna Sipsiku lasteaed, Tallinna Südamekese lasteaed, Tallinna Päikesejänku lasteaed, Tallinna Liivalossi lasteaed, Tallinna Virmalise lasteaed, Tallinna Komeedi lasteaed ja Tallinna Endla lasteaed, sai kaardistatud matkarada ja jaotatud lõbusad tegevuskeskused, kus iga lasteaed jagas  oma parimat looduse või liikumismängu.

Ühine piknik koos kaasa toodud näksiga sai peetud kauni vaatega metsajärve kaldad, kus tulel küpsenud leib maitses, kui parim gurmeetoit.

Aitäh koostöö lasteaedade juhtidele “Rõõmsa Roti Retke” idee ja  korralduse eest. Ühised ettevõtmised aitavad kaasa meie MÕK’i tegevuste elavdamisele väärtustades tervise-teadlikke valikuid, rikastades Rohelise Kooli  ettevõtmisi läbi laste päeva õnnestumise.

 

Uudise rubriigid: