17.06.2021

Vabatahtlik Janne aasta Naksitrallide rühmas

Olen siin lasteaias olnud oktoobrist alates ja see meeldib mulle väga.

Nii lapsed kui õpetajad võtsid mind väga hästi vastu ja ma tunnen end väga mugavalt. Mul on lastega hea side ja see on väga lõbus, eriti seetõttu, et saame nüüd ka eesti keeles väikseid vestlusi pidada. Kuid isegi algfaasis toimis suhtlemine keelebarjäärist hoolimata üsna hästi. Õnneks on Joonatan olemas, et mind aega-ajalt tõlkida.

Mängin peamiselt lastega, teeme nüüd vahel käsitööd ja mul on väga hea meel, et võimlemistund, mida igal reedel korraldada, on nii hästi vastu võetud. Eriti on batuut populaarne.

Kui rääkisin kultuurinädalal natukene Saksamaast, mängisin saksa mänge ja küpsetasin tüüpilisi põhja-saksa "Franzbrötchen", siis jäi mulje, et kõigile meeldis see väga. Mul oli muidugi väga hea meel, et kõik tahtsid retsepti tagantjärele.

 Mul on tõesti väga hea meel teha oma vabatahtlikku teenust Naksitrallide rühmas ja ootan juba järgmist korda, mis on hoolimata viiruseperioodist olnud väga tore!

 Janne Mia (Janne kirjutas kirja kõik ise)

 Janne on olnud meie rühma laste suurepärane abiline ning mängukaaslane. Lastele meeldib Jannega joonistada, meisterda, võimlemistundi teha ning õues põnevaid mänge mängida. Janne on tutvustanud lastele ka saksa keelt ja kultuuri ning üheskoos on küpsetatud ka maitsvaid saksapäraseid kaneelirulle ehk Franzbrötchen-d. Janne eesti keel muutub iga päevaga aina paremaks - lastega suhtleb ta juba vabalt, täiskasvanutega proovib aru saada ning rääkida nii palju kui võimalik eesti keeles. Jannega koostöö on sujunud suurepäraselt ja meil on hea meel, et ka tema tunneb ennast meie seltsis hästi!

Õpetaja Laura

EU flag-Erasmus+_vect_POSEstYeserasmus+_noored_valgeltaustal

Uudise rubriigid: