07.01.2021

Detsembrikuu klassijuhataja

Meil on suur rõõm anda teada, et detsembrikuus valiti kuu klassijuhatajaks Karmen Onton

Pelgulinna Gümnaasiumi detsembrikuu klassijuhatajaks valiti Karmen Onton, kes on 3.B ja 7.C klasside klassijuhataja

Õpetaja Karmen on sõbralik, positiivne, särav ja toetav. Ta on suutnud oma klassides tekitada salliva, rahuliku ja ühtehoidva tunde. Teda hoitakse- tähtpäevadel peetakse teda meeles lilledega, klass on käinud talle õpetajate toa ukse taga sünnipäeva laulu laulmas.

Ta on osanud oma klassid iseseisvalt ja aktiivselt tegutsema suunata. Lapsed on korraldanud lastevanemate õhtu, klassiõhtuid, osalenud playboxidel jne. Ka Karmen ise on super organisaator. Tema korraldatud klassiekskursioonid ja reisid võimaldaksid talle anda reisikorraldaja paberid.

Arenguvestlustel tekib tal lapse ja perega toetav vestlus. Ta oskab küsida, kuulata, toetada ja soovitada. Distantsõppe ajal oli ta oma rahulikkuse ja kindlameelsusega alati olemas. Info vanematele liigub kiirelt, suhtlusstiil on turvaline. Ta hoiab distsipliini, temast on saanud laste usaldusisik ja tugi.

Lapsevanemad kirjeldavad, et kohtumisest silmast silma või telefoni teel tekib klassijuhatajaga hetkega positiivse kontakt, sest õpetaja tõesti särab. Lisaks on lapsevanematel turvatunne, et lapsed on heades kätes ning Karmen Onton on väärt olema ka päeva, kuu või aasta klassijuhataja!

Palju õnne, edu uutes väljakutsetes ja jätkuvat sära silmades!