05.02.2021

Jaanuarikuu klassijuhatajad

Meil on suur rõõm anda teada, et jaanuarikuus valiti kuu klassijuhatajateks Inara Raichert ja Kaire Kukk.

Pelgulinna Gümnaasiumi jaanuarikuu klassijuhatajateks valiti Inara Raichert, kes on 9.A klassijuhataja ja Kaire Kukk, kes on 3.A ning 7.A klassijuhataja.

Jaanuarikuu klassijuhatajat valides oli Pelgulinna Gümnaasiumi fookus sellel, kuidas klassijuhataja on distantsõppel oma klassile toeks olnud. Õpilased ja lapsevanemad kirjeldavad klassijuhatajaid järgnevalt...

Õpetaja Inara on tubli ja ta hoolib meist. Ta hoolib oma klassist ja aitab, kui on vaja. Kui sa ei saa kuskile õppekeskonda sisse, siis ta on kiirelt abiks ja leiame probleemile koos lahenduse. Või kui oli probleem, siis räägid talle ning enam pole probleemi. Õpetaja Inara õpetab ka distantsõppe ajal hästi. Ta tundis ka ise huvi, kas meil läheb kõik hästi ja oli siis toeks, kui vaja. Õpetaja Raichert on kõige toredam ja abivalmim klassijuhataja, kes mul terve elu olnud on.

Õpetaja Kairelt saadud info distantsõppe ajal on olnud täpne, kiire ja korrektne. Vajadusel on sama teema edastatud erinevatesse infokanalitesse, et see jõuaks kõikide lapsevanemateni. Kui meil on tekkinud probleeme, on õpetaja otsinud individuaalseid lahendusi. Kui on küsimusi, millega ta seotud otseselt ei ole - aitab vanemat mõista, uurib, nõustab, alati leiab vastuse ja lahenduse. Õp Kaire videotunnid on olnud minu lapse jaoks huvitavad ja arusaadavad. Ta on distantsõppe ajal olnud kannatlik ja säilitanud rahu ka keerulistes olukordades. Tema ainetes on info olnud põhjalik, mille tõttu on laps distantsõppel rahulik. Ta on videotundide kaudu toetanud laste õppetegevust ja oskab korda hoida.  Mitte ainult distantsõpe ajal, aga läbi kõigi kooliaastate on õpetaja Kaire olnud igas mõttes olemas. Ta hoiab mu lapse tegemistel rohkemgi silma peal, kui ma ise!