07.02.2020

PG Dance Battle 2020 kokkuvõte

PG Dance Battle toimus neljapäeval, 30. jaanuaril. Üritus algas kell 17.00 ja lõppes kell 19.00. Korraldatud üritus oli mõeldud kõikidele Pelgulinna Gümnaasiumi õpilastele, õpetajatele ning lastevanematele. Ürituse sisuks oli teada saada, kes on PG parim(ad) tantsija(d).

Üritust korraldasid õpetaja Erik Remma juhendamisel Pelgulinna Gümnaasiumi 8.B klassi sündmuskorralduse õppeaine õpilased. Kuna korraldajate grupis on palju tantsuga tegelevaid inimesi ja meie juhendaja lasi valida sobiva teema, otsustasime tantsuürituse kasuks.

PG Dance Battlelil osales kokku 8 gruppi, kes pidid valmistama ette 3 tantsu. Kokku oli 4 vooru. Järjest võistlesid rühmad üksteise vastu ning igast voorust sai edasi üks meeskond ja nii kuni 4. vooru lõppemiseni, kuniks selgus esikolmik.

Auväärt žüriis olid: keemiaõpetaja Anna Perova ja 10. Klassi õpilased Kataleena ning Anete, kes ka ise tegelevad tantsimisega. Dance Battlei Kolmanda koha said 1.D klassi õpilased grupinimega Kiisu-miisu, teise koha said 5.A klassi tüdrukud grupinimega Dancing queens ja esimesele kohale tuli väga vapper ning tubli 2.B klassi õpilane Jessy Pääsik. Üritusel esines veel lisaks võistlejatele Eesti laulul tuntuks saanud lauljatar Maian, vaheetteaste tegid veel žüriiliikmed Kataleena ja Anete.

Suured tänud julgetele esinejatele, värvikale žüriile, kallile publikule ja Maianile! Tänusõnad veel omalt poolt edasi toredale juhendajale Erik Remmale ja kõikidele abilistele! Loodame ka edaspidi korraldada vingeid kooliüritusi!

Kõike head soovides

8.B sündmuskorralduse õppeaine õpilased.

Ürituse pildid leiate siit!

IMG_0725.JPG

Uudise rubriigid: